Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 23.01.2018

Przemówienie Donalda Trumpa w Polsce: „To zaszczyt, że mogę tutaj być!”. O czym rozmawiał z Andrzejem Dudą?

Donald Trump przemówienie na Zamku Królewskim w Polsce


Przemówienie Donalda Trumpa w Polsce na Zamku Królewskim

Donald Trump od wczoraj wieczorem jest w Polsce i budzi niezwykłe emocje. Prezydent Stanów z samego rana wystąpił na Zamku Królewskim, gdzie spotkał się z Andrzejem Dudą. Panowie wymienili uściski ręki, kilka słów, polski prezydent przywitał gościa, który rozpoczął swoje przemówienie. Trump przywitany przez Andrzeja Dudę zaczął od podziękowań:

To zaszczyt, że mogę być tutaj w Polsce, to wspaniały naród i spektakularne miejsce! (…) Jesteście bogaci historią i macie ducha nie do złamania, nigdy nie byliśmy bliżsi Polski niż w tej chwili, w imieniu wszystkich Amerykanów chylę przed Wami czoła!

Potem Donald zaczął mówić o tym, że Ameryka jest gotowa utrzymać pokój i bezpieczeństwo w Europie, że musimy stawić czoła Korei Północnej, i że Polska to nie tylko wielki przyjaciel, ale i ważny sojusznik i partner.

Trump poinformował, że prezydenci rozmawiali też o sytuacji w Syrii. Dodał również, , że Stany nie będą tolerować wykorzystania broni chemicznej, a wszyscy będziemy pracować na rzecz poszerzania stosunków handlowych między naszymi krajami.

Na koniec Andrzej Duda dodał, że panowie umówili się na wizytę Prezydenta Polski w Białym Domu w przyszłym roku.

Donald Trump już po spotkaniu z Andrzejem Dudą. Rozmawiali w cztery oczy! Mamy zdjęcia

Melania Trump na spotkaniu z Agatą Dudą. Góra kreacji First Lady skromna, za to dół… Pierwszy pojedynek na stylizacje za nami!

Donald Trump spotkał się z Andrzejem Dudą

Donald Trump spotkał się z Andrzejem Dudą

Donald Trump i Andrzej Duda na tajnej rozmowie

Donald Trump i Andrzej Duda na tajnej rozmowie

Czy to dobrze, że Donald Trump został prezydentem USA?Komentarzy: 3


Gość | 10 lipca 2017, 10:52

Skoro są takimi przyjaciółmi to czego nie zniosą dla swoich przyjaciół których tak szanują i podziwiają wiz na wjazd do swojego kraju?


miki | 7 lipca 2017, 12:11

Wczoraj w Łodzi na ulicy Pojezierskiej widziałem jak kierowca samochodu osobowego na numerach KR blokował ruch w jednym kierunku a jego kolega odlewał się na środku jezdni. Naprawdę można być tylko dumnym z przynależności do takiego narodu.


Wiesław Świerszcz | 7 lipca 2017, 11:31

Tylko głupi ludzie mogą być przeciwni naszemu przyjacielowi. Przyjacielowi jakiego od wieków jeszcze nie miała nasza ukochana Ojczyzna. Typy wrogie Rzeczypospolitej są wrogie również wobec Prezydenta USA Donalda J. Trumpa. A tak na marginesie, gdyby zdjął obowiązek wizowy to te szelmy i szuje wyjechałyby pierwsze. Przeciwnicy kochają tylko siebie, a Ojczyznę nigdy: Polska służyła im tylko do rozkradania.
Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy i kiedyś przyjdzie dzień zapłaty mordercom Ojczyzny skupionych w lewactwie; Nowoczesnej jakiś KOD-ach, PO, RAZEM czy w innym bagnie, być może Miłosierny Bóg w swojej łaskawości da im trochę rozumu.

Byłem, jestem i będę zawsze dumny z bycia Polakiem.


Dodaj komentarz
×