Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Donald Trump nie wyjechał z Polski z pustymi rękami! Dostał od Andrzeja Dudy aż trzy prezenty!

Donald Trump, Andrzej Duda, prezenty


Donald Trump w Polsce dostał trzy prezenty

Wizyta Donalda Trumpa w Polsce przeszła już do historii, jednak jeszcze długo jej przebieg będzie komentowany przez media na różne sposoby. Jak ustalił Fakt, prezydent Stanów Zjednoczonych nie wyjechał z naszego kraju z pustymi rękami. Zadbała o to strona polska, która Donaldowi wręczyła aż trzy prezenty!

Podarki zostały przekazane podczas rozmowy w cztery oczy z prezydentem Andrzejem Dudą.

Agata Duda na pożegnanie pokazała Donaldowi Trumpowi, gdzie jego miejsce w szeregu! Film jest hitem internetu na całym świecie! [WIDEO]

Co dostał Donald Trump od Andrzeja Dudy?

Prezydent Stanów Zjednoczonych dostał od strony polskiej komplet porcelany oraz szachy. Był jeszcze jeden nieoficjalny prezent, w postaci kolekcji zdjęć Donalda Trumpa z czasów młodości, wykonana przez znanego polskiego fotografa – Czesława Czaplińskiego.

Czapliński to światowej sławy artysta fotograf, który od roku 1979 roku mieszka w Nowym Jorku i Warszawie. W ciągu 40 lat kariery fotografował najbardziej znane osobistości ze świata biznesu, kultury, polityki, sportu. Wśród nich znajdziemy takie postacie, jak Muhammad Ali, Maurice Béjart, Leonard Bernstein, Bernardo Bertolucci, Cindy Crawford, Oscar de la Renta, Catherine Deneuve, Placido Domingo, Umberto Eco, Michael Jackson, Henry Kissinger, Calvin Klein, Jerzy Kosiński, Luciano Pavarotti, Paloma Picasso, Roman Polański, Isabella Rossellini czy Andy Warhol.

Jak sądzicie czy te prezenty przydadzą się miliarderowi? Przypomnijmy, że niespodzianka od Joanny Przetakiewicz czekała także na Melanię Trump.

Tylko u nas! Joanna Przetakiewicz przygotowała kreację dla Melanii Trump! First Lady założy ją na jedno ze spotkań w Warszawie?

Dziennikarz modowy ocenił stylizacje Pierwszych Dam. Jedną z nich zmiażdżył: „Raczej nie ma czego porównywać…”

all-ons_1063070709-donald_trump_andrzej_duda

Donald Trump dostał trzy prezenty od Andrzeja Dudy

Donald Trump na spotkaniu z Andrzejem Dudą

Donald Trump na spotkaniu z Andrzejem Dudą

Donald Trump i Andrzej Duda na tajnej rozmowie

Donald Trump i Andrzej Duda na tajnej rozmowie

 

Co sądzisz o geście Andrzeja Dudy?Komentarzy: 1


Gość | 8 lipca 2017, 17:47

boze ta przetakiewicz jest żałosna. Chcę reklamę na cały świat za 1000 zł (tyle jej sukienka kosztuje).


Dodaj komentarz
×