Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Szok! W niespełna godzinę po zaprzysiężeniu Donalda Trumpa strona Białego Domu została ocenzurowana! Zniknęły zakładki o gejach, Afro-Amerykanach… I to nie koniec!

Donald Trump o gejach


Jakie strony zostały usunięte po zaprzysiężeniu Donalda Trumpa?

Tuż po zaprzysiężeniu Donalda Trumpa na 45. Prezydenta USA ze strony Białego Domu, w niespełna godzinę zniknęło kilka znaczących zakładek z oficjalnej strony Białego Domu. Widać, że jego administracja działa bardzo szybko.

Skasowano podstrony na temat praw osób LGBT, praw człowieka, zmianach klimatu i reformie ubezpieczeń zdrowotnych zwanej Obamacare. Zakładkę o zmianach klimatu zmieniono na stronę Pierwszy amerykański plan energetyczny.

Prezydent Trump zobowiązuje się do wyeliminowania szkodliwych i niepotrzebnych zasad, takich jak Plan Działania Na Rzecz Klimatu i Wód – czytamy w niej

Zamiast informacji o prawach człowieka pojawia się strona Obrona porządku prawnego naszej wspólnoty. Odnotowana została nieprawdziwa informacja o wzroście morderstw w Waszyngtonie o 50%. W 2016 roku w stolicy USA popełniono mniej tego typu przestępstw niż w roku ubiegłym.

Na zaktualizowanej stronie nie pojawiają się słowa czarni czy Afro-Amerykanie – podaje portal thedailybeast.com. To swoistego rodzaju cenzura wprowadzona zapewne na życzenie nowego Prezydenta USA. W ostatnim czasie Trump dał już po sobie poznać, jakie ma poglądy na wspomniane tematy. Wygląda na to, że bardzo szybko będzie chciał zapomnieć o tych jakże ważnych kwestiach dla polityki amerykańskiej i zagranicznej.

Co sądzicie o takim podejściu Trumpa do tych ważnych zagadnień? Wprowadzanie cenzury i manipulowanie społeczeństwem w XXI wieku raczej nie będzie mile widziane przez amerykański naród.

Zobacz: Ivana Trump szczerze o byłym mężu: „Uważam, że Donald będzie…”

Ze strony Białego Domu zniknęła zakładka o LGBT

Ze strony Białego Domu zniknęła zakładka o LGBT

Ze strony Białego Domu zniknęła zakładka o Prawach Człowieka

Ze strony Białego Domu zniknęła zakładka o Prawach Człowieka

Melania Trump - zaprzysiężenie Donalda Trumpa

Czy to dobrze, że Donald Trump został prezydentem USA?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×