Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Donald i Melania Trump zorganizowali bal sylwestrowy w swojej posiadłości. Nie zabrakło znanych gości!

Donald i Melania Trump na balu sylwestrowym


Bal Sylwestrowy w Donalda i Melanie Trumpów w Palm Beach

Donald Trump wraz z żoną Melanią Trump zorganizowali Bal Sylwestrowy w swojej posiadłości Mar-a-Lago w Palm Beach. Oczywiście nie mogło zabraknąć na nim ich wpływowych znajomych.

Wśród gości pojawili się między innymi Sylvester Stallone z żoną Jennifer Flavin. Niestety imprezy nie zaszczycili swoją obecnością celebryci ani gwiazdy muzyki. Trump nie był zadowolony z tego faktu i głośno dał temu wyraz. Na swoim Twitterze napisał, że nie chce obecności celebrytów, bo są bezużyteczni, skoro nie byli w stanie pomóc Hillary Clinton.

Podczas wystawnej uroczystości gości zaproszono do pałacowych wnętrz, gdzie na żywo zagrał zespół Party on the Moon. Panie, które pojawiły się tego wieczoru w posiadłości były ubrane w bogate, wieczorowe kreacje i futra. Wszystko przygotowane zostało z wielką pompą, jak przystało na bogaczy. Prezydent-elekt złożył noworoczne życzenia, które skierował także…do swoich wrogów!

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim, włączając w to moich licznych wrogów oraz tych, którzy walczyli ze mną i ponieśli taką porażkę, że nie wiedzą, co ze sobą zrobić. Z wyrazami miłości! – tłum. pudelek.pl

Podobno kilka lat temu złożył już podobne życzenia, życząc najlepiej nawet hejterom i frajerom. Internauci nie omieszkali mu tego wytknąć.

Myślicie, że Amerykanie dokonali dobrego wyboru wybierając Trumpa na Prezydenta? Chcielibyście wziąć udział w tak wystawnym przyjęciu?

Zobacz: Nie do wiary! Powodem rozwodu Kim Kardashian i Kanye Westa jest „ten drugi”. Za granicą aż huczy!

Donald i Melania Trump na swoim balu Sylwestrowym w Palm Beach

Donald i Melania Trump na swoim balu Sylwestrowym w Palm Beach

Czy to dobrze, że Donald Trump został prezydentem USA?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×