Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Z obsady „M jak miłość” zniknie jedna z głównych gwiazd?!

M jak miłość obsada


Dominika Ostałowska odejdzie z M jak miłość na dobre?

Po raz kolejny pojawiły się plotki o rzekomym odejściu Dominiki Ostałowskiej z M jak miłość. Gwiazda, która gra w serialu od samego początku, ma na dobre pożegnać się z planem. Zaskakujące informacje opublikował Super Express, który jeszcze kilka miesięcy temu donosił o ograniczeniu wątku serialowej Marty.

Choć zapewniano wówczas, że po wakacjach jej wątek znów powróci, najnowsze doniesienia mówią o tym, że nie jest pewne, czy Ostałowska kiedykolwiek pojawi się na planie serialu – donosi dziennik.

Czarne chmury nad przyszłością Ostałowskiej w M jak miłość pojawiły się po tym, jak aktorka sporo przybrała na wadze. Scenarzyści zdecydowali wtedy, że serialowa bohaterka Dominiki wyjedzie za granicę, a aktorce postawili ultimatum – albo schudnie i wróci na plan zdjęciowy, albo będzie musiała pożegnać się z rolą.

Jaka przeszkoda pojawiła się tym razem? Rozczarowana Ostałowska w rozmowie z Faktem powiedziała:

Nie wiem, czy wrócę jeszcze kiedyś do „M jak miłość”. To pytanie do scenarzystów. Ja jestem dostępna i chętna do grania. Nie zniknęłam z serialu na własną prośbę.

Czy wyobrażacie sobie M jak miłość bez Marty?

Dominika Ostałowska niedawno chwaliła się, że sporo schudła. Jak jest naprawdę? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają złudzeń. Zobaczcie

Na jakiej diecie są Dominika Ostałowska z synem?

Dominika Ostałowska ochodzi z M jak miłość?

Dominika Ostałowska ma problemy z figurą

Dominika Ostałowska ma problemy z figurą

Czy lubisz bohaterkę Dominiki Ostałowskiej z „M jak miłość”?Komentarzy: 5


Karolcia :-) | 22 sierpnia 2017, 20:50

Troszke bedzie smutno 🙂


Gość | 14 sierpnia 2017, 11:07

Jest nudna


Gość | 14 sierpnia 2017, 08:07

Za to ze odbiła męża swojej kolezance z planu. niech i ona odczuje odrzucenie przez realizatorów .zobaczy jak to „milo” jest samotnym..


Gość | 13 sierpnia 2017, 22:02

Zgadzam sie z fan Emki, oglądam ten serial od samego początku i u mnie w domu zawsze wszyscy idą przed telewizor jak zaczynają sie barwy a po nich leci m jak milosc


fan EMKI | 13 sierpnia 2017, 21:19

DLACZEGO REŻYSERZY CHCĄ SIĘ POZBYĆ DOMINIKI, PRZECIEŻ ONA GRAŁA OD POCZĄDKU SERIALU JAKO JEDNA Z GŁÓWNEJ RODZINY, BOHATERÓW SERIALU, TA RODZINA JEST CAŁY CZAS BAZĄ SERIALU, KTÓRA TRZYMA CAŁY SERIAL ???. DLACZEGO ??? TEJ BAZY NIE WOLNO RUSZĆ I UMINIEJSZAĆ , BO TO PRAWDZIWE ŻYCIE, ANIE SERIAL WERYFIKUJE AKTORÓW SELEKCJĄ NATURALNĄ , ALE JEŚLI AKTORZY SĄ ZDROWI I CAŁY CHĘTNI DO PRACY , A PRZEDE WSZYSTKIM ZŻYCI Z SERIALOWA RODZINĄ , NALEŻY KONTYNUOWAĆ Z NIMI WSPÓŁPACĘ …REZYSERZY I PRODUCENCI , PÓJDŹCIE PO ROZUM DO GŁOWWY CO WY CHCECIE ZROBIĆ …


Dodaj komentarz
×