Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Dominika Grosicka wychodzi z cienia słynnego męża i opowiada o trudnym życiu WAG! [WIDEO]

grosik


Dominika Grosicka w Dzień Dobry TVN

Dominika Grosicka jest jedną z żon polskich piłkarzy, podobnie jak koleżanki i ona zapragnęła rozgłosu i ostatnio zadebiutowała na czerwonym dywanie. Ukochana Kamila Grosickiego ma teraz zamiar rozwijać swoją spektakularną karierę. Na co postawi?

Piękna żona piłkarza podobnie jak inne znane WAGs, czyli Ania Lewandowska, Marina i Sara Boruc, także bardzo interesuje się modą. Właśnie dlatego pojawiła się ostatnio na prezentacji nowej kolekcji polskiej marki odzieżowej. Niedawno zadebiutowała również na okładce pisma „Shape”, dzięki czemu wszyscy mogli podziwiać jej seksowne ciało i wspaniałą sylwetkę, na którą pracowała pod okiem żony Lewandowskiego. Jak na gwiazdę przystało, Dominika Grosicka udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiedziała o swoim życiu, rodzinie i karierze.

Okazuje się, że Grosicka nigdy nie chciała funkcjonować w mediach tak jak jej koleżanki. WAG skupiała się bowiem na rodzinie i prowadzeniu domu. W wolnym czasie poświęcała się treningom.

Ja trzymałam się z boku. Trenowałam i robiłam to dla siebie. Traktuję to jako nagrodę, zwieńczenie tej mojej ciężkiej pracy, która trwała dwa lata – powiedziała ukochana Grosickiego w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN

Duży udział w metamorfozie Dominiki miała jej przyjaciółka – Ania Lewandowska.

Obozy dały mi największy zastrzyk energii. Ja na nie czekam, lubię to. To Ania zaszczepiła we mnie tę pasję.

Grosicka opowiedziała także o swoim trudnym życiu, spędzanym w ciągłych rozjazdach. Dominika żyje bowiem między Anglią a Szczecinem, ostatnio bywa też coraz częściej w Warszawie. Do tego wszystkiego dochodzi wychowywanie dwójki dzieci.

Jakoś udaje mi się to wszystko pogodzić. Ciągnę te dzieci ze sobą. Mamy w klubie też taką sytuację, że jest ciężko, bo tam nie ma za bardzo możliwości, żebym dzieci puściła do szkoły. Zwłaszcza, że mąż chciałby ten klub zmienić, także na razie muszę kursować. Marcel chodzi do szkoły w Polsce, a Maja do przedszkola. Jest to ciężkie, a teraz jeszcze dochodzą propozycje pracy i moje szkolenia.

Czym zajmuje się obecnie Grosicka?

Dominika Grosicka ostatnio znalazła swoje przeznaczenie i powołanie, zajmuje się makijażem. Teraz, kiedy dzieci już trochę podrosły, to chciałaby się tym zająć zawodowo.

Jest to moja wielka pasja. Czekałam na to, żeby był taki moment, żebym mogła się tym zająć. Kamil też jest za tym, kibicuje mi, więc to też jest ważne dla mnie.

WAG maluje m.in. swoje znane koleżanki takie jak Ania Lewandowska czy Marta Glik.

Jestem im wdzięczna za to, że mi zaufały – wyznała Grosicka

Okazuje się, że dziewczyny są naprawdę sobie bliskie. Dominika zdradziła, że kontaktują się ze sobą niemal codziennie.

Dominice życzymy spektakularnej kariery!

Dominika specjalnie dla ns zdradziła kilka swoich sekretów, zobaczcie w poniższym filmiku!

Polskie WAGs razem na imprezie! Anna Lewandowska skradła szoł! [WIDEO]

Dominika Grosicka nie będzie konkurencją dla Anny Lewandowskiej! Zdradziła nam jaki biznes otwiera [WIDEO]

 

Marina Łuczenko tłumaczy się fanom z robienia selfie podczas meczu! Wsparła ją nawet Sara Boruc!

Najładniejsza polska WAGs to…Komentarzy: 2


Cała prawda | 19 listopada 2017, 15:47

Zainteresowania Wags , nazywanych przez niektorych „gwiazdami” (!??) : moda, ciuchy, makijaż, ćwiczenia, modeling, dieta, ścianki, coś ominęłam? A-muzyka 😉


Gość | 19 listopada 2017, 12:06

Usta Glonojada


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×