Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 24.11.2017

Dominika Gawęda zaszalała i całkowicie zmieniła fryzurę! Strzeliła sobie seksowny blond! Tak dobrze nigdy nie wyglądała!

Dominika Gawęda fryzura, metamorfoza


Dominika Gawęda blondynką

Dominika Gawęda jest świeżo upieczoną żoną. O związku wokalistki Blue Cafe i muzyka PectusMacieja Szczepanika mało kto wcześniej wiedział. Oboje nie obnosili się ze swoim uczuciem, nie pokazywali się wspólnie na imprezach i nie pozowali razem na ściankach. Zatem temat ich tajemniczego małżeństwa nie schodził długo z portali plotkarskich.

Z ostatniej chwili: Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik są już po ślubie! Znamy szczegóły uroczystości! [ZDJĘCIA]

Nowa fryzura Dominiki Gawędy

Dominika Gawęda dotąd kojarzyła się z długimi, prostymi, dosyć ciemnymi i lejącymi się włosami. Ale to już przeszłość! Wokalistka Blue Cafe postanowiła na jesień poddać się totalnej metamorfozie! Jej nowa, dość odważna i bardzo zaskakująca stylizacja włosów dodała kobiecego wdzięku i odjęła Dominice kilka lat. W nowej fryzurze Gawęda wygląda wręcz jak nastolatka! Dominika pochwaliła się nowym lookiem na oficjalnym profilu swojego zespołu.

Dziękuję za cudowną przemianę! Jak każda kobieta uwielbiam się zmieniać a w tym blond wydaniu czuję się po prostu bosko! To nowa ja 😉🔥💋

Naszym zdaniem metamorfoza Dominiki jest strzałem w dziesiątkę! Bardzo nam się podoba!

A wy co o tym myślicie?

Opole 2017: Dominika Gawęda jest w ciąży?! Na festiwalu pojawiła się w olśniewającej sukience i… Spójrzcie tylko na jej brzuszek!

Dominika Gawęda pokazała drugą suknię ślubną! Jest po prostu bajeczna!

W jakim kolorze włosów wolisz Dominikę Gawędę?Komentarzy: 3


Gość | 22 października 2017, 06:54

Tak samo brzydka jak w ciemnych włosach. Ogólnie sprawia wrażenie osoby antypatycznej, nawet gdy się uśmieach. No i najważniejsze: zero osobowości na scenie. Jedna z miliona.


Skazana na Dżem | 21 października 2017, 14:55

To już Dżem wydaje lepsze płyty,piosenki a nawet teledyski 😂😂😂
Przynajmniej oni się nie lansują tak jak pseudo ,,gwiazda” Dominika Gawęda.Doszli do tego,że są znani napewno nie przez łóżko ani przez skandaliczne stroje tylko przez swoją ciężką pracę i miłość do tego co robią.A Dominika Gawęda może im tylko zazdrościć i czyścić buty.Tania lampucera


Skazana na Dżem | 21 października 2017, 14:48

To już Dżem wydaje lepsze płyty,piosenki a nawet teledyski 😂😂😂
Przynajmniej oni się nie lansują tak jak pseudo ,,gwiazda” Dominika Gawęda


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×