Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Gazeta Finansowa nie ustępuje i ujawnia nowe kulisy na temat skandalu z Dodą! „Groziła politykowi SLD w trakcie kampanii wyborczej”

Emil Haidar skomentował wyrok dla Dody


Doda groziła Riadowi Haidarowi, politykowi SLD?

Wydawało się, że medialna batalia pomiędzy Dodą a Emilem Haidarem dobiegła końca, ale… nic bardziej mylnego. Gazeta finansowa co rusz ujawnia nowe kulisy skandalu, w który rzekomo zamieszana jest Dorota Rabczewska. Tym razem, z zapowiedzi jutrzejszego numeru tygodnika, dowiadujemy się, że piosenkarka „groziła politykowi SLD w trakcie kampanii wyborczej upublicznieniem kompromitujących materiałów dotyczących jego syna”. W zamian za odstąpienie „domagała się miliona złotych od syna polityka”.

Doktor Riad Haidar to polityk Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Jest ordynatorem szpitala w Białej Podlaskiej. W 2015 roku startował w wyborach parlamentarnych do Sejmu z pierwszego miejsca w Chełmie z listy SLD – Zjednoczonej Lewicy. W połowie września 2015 r. (na prawie miesiąc przed głosowaniem) otrzymał wiadomość od Doroty „Dody” Rabczewskiej. W wiadomości znajdowało się nagranie wykonane przez piosenkarkę, przedstawiające jego syna w niekorzystnej sytuacji – donosi Gazeta Finansowa

Gazeta twierdzi, że „jak wykazało śledztwo Doda od niemal początku związku nagrywała przyszłego męża i zbierała na niego ‚haki'”:

Polityk odebrał wiadomość jako próba przestraszenia go i wpłynięcia na syna by zapłacił piosenkarce pieniądze, jakich się od niego domagała. Na początku października (trzy tygodnie przed głosowaniem) polityk dowiedział się, że została podsłuchana rozmowa jego żony z synem. Fakt ten zgłosił na Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Równolegle do tych wydarzeń w prasie i Internecie ukazywały się publikacje, ujawniające szczegóły z życia jego rodziny, a za którymi – według zeznań polityka – musiała stać Dorota „Doda” Rabczewska. (…) Policja zabezpieczyła również wiadomości jakie przesyłała „Doda” do syna polityka. Oprócz licznych wulgaryzmów i inwektyw pod adresem jego i policji („suki”, „pały” etc.) znalazły się również groźby – w tym, że film, który otrzymał polityk zostanie upubliczniony – czytamy na stronie Gazety Finansowej gf24.pl

Przypomnijmy, że Dorota Rabczewska miała uczestniczyć w próbie wymuszenia ponad miliona złotych na warszawskim biznesmenie. Gwiazda zaprzeczyła doniesieniom. W oficjalnym oświadczeniu wystosowanym do mediów zapowiedziała walkę w sądzie. Podobne stanowisko przedstawił jej obecny partner, Emil Stępień.

Zobacz: Chłopak Dody odpowiada „Gazecie Finansowej”. Zapowiada wojnę

Gazeta Finansowa o Dodzie

Gazeta Finansowa o Dodzie

Doda i Emil Stępień zapowiadają walkę z Gazetą Finansową

Doda i Emil Stępień zapowiadają walkę z Gazetą Finansową

Doda szantażowała ojca Emila Haidara? Tak twierdzi Gazeta Finansowa

Doda szantażowała ojca Emila Haidara? Tak twierdzi Gazeta Finansowa

Czy lubisz Dodę?Komentarzy: 5


Gośćbee | 7 kwietnia 2017, 17:58

Co po takiej ciucmie mozna sie spodziewac.


Gośćstępień | 31 marca 2017, 12:03

sztuczna wulgarna obłudna tępa psychopatyczna bandytka z rynsztoka


Gość | 30 marca 2017, 22:44

Patologia….co ta kobieta sobą prezentuje . Radek ma szczęście że se od tej toksycznej osoby uwolnił!


Gość | 30 marca 2017, 22:15

Przyszedl czas na te panienke, ktora naprzwde jest niebezpieczna, mysle, ze jest za bardzo pewna siebie, poniewaz uchodzilo jej wszystko plazem , np. w przypadku A.Szulim, kobieta miala ewidentne slady pobicia i sad wydal kuriozalny werdykt.


Gość | 30 marca 2017, 20:16

COŚ JEST NA RZECZY, SKORO GAZETA NIE ODPUSZCZA! RAPCZESKA SAMA MA PEŁNO SPRAW W SĄDZIE, WIĘC BĘDZIE JESZCZE JEDNA… A NAWET DWIE, BO PEWNIE COŚ SIĘ WYKROI Z TYCH REWELACJI ! WSZAK TO NIEBEZPIECZNA KOBIETA JEST


Dodaj komentarz
×