Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Gwiazda „Dirty Dancing” pozuje w legendarnej kreacji z filmu 30 lat później! Czas ucieka, a ona wciąż piękna!

Dirty Dancing zdjęcia


Jennifer Grey w sukience z Dirty Dancing 30 lat później

Każdy kto oglądał Dirty Dancing doskonale wie, jak ważną rolę zagrała Jennifer Grey. Aktorka wcieliła się w postać szesnastoletniej Frances Houseman, która uwiodła przystojnego instruktora tańca, ówczesnego amanta Hollywood, Patricka Swayze. Po latach od premiery okazało się, że Jennifer i Patrick nie przepadali za sobą, dlatego tym bardziej należy docenić ich kunszt aktorski, szczególnie zaprezentowany w dwuznacznych scenach.

W tym roku mija 30 lat od premiery kultowego filmu, który został nagrodzony m.in. Oscarem, Złotym Globem i Amandą. Z tej okazji Jennifer Grey opublikowała chwytające za serce zdjęcie. 57-letnia gwiazda ponownie założyła sukienkę, w której mogliśmy ją oglądać w filmie i na zdjęciach promocyjnych.

Zobaczcie, co znalazłam w pudle. Dobrze, jest trochę węższa w talii, ale tłumaczę to sobie tak, że to moje plecy stały się większe

Wzruszający widok. Niezwykła pamiątka i symbol kina lat 80.

Film „Pretty Woman” miał mieć tragiczne zakończenie i inny tytuł! W ostatniej chwili zmieniono scenariusz!

Pojawiła się przez 5 sekund na ekranie i skradła serca widzów. Jak dzisiaj wygląda dziewczynka z „Titanica”?

Coś nieprawdopodobnego! 25-letni wnuk Elvisa Presleya wygląda jak jego słynny dziadek! Zobaczcie jego zdjęcia!

Lubisz kino hollywoodzkie?Komentarzy: 1


Mama dwojki | 25 listopada 2017, 12:50

Figure mozna ksztaltowac przez lata, moze poza biustem. Wyglada atrakcyjnie ale watpie czy to calkowita spraw matki natury. Widze po sobie zmiany, jak wyglalam w wieku 20 lat a teraz prawie 40. Waga ta sama, biust lekko opadl po 2 dzieci ale zmarszczki na twarzy nie ukryja wieku.


Dodaj komentarz
×