Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Ola Kwaśniewska zaczęła się odchudzać! Dzięki nowej diecie efekty są widoczne już po tygodniu!

Ola Kwaśniewska dieta


Dieta Oli Kwaśniewskiej

Ola Kwaśniewska mocno ograniczyła swoją aktywność w show-biznesie odkąd z anteny Polsat Cafe zniknął prowadzony przez nią program Mała Czarna. Bardzo rzadko pojawia się na branżowych imprezach. Jak donoszą media, dziennikarka skupia się teraz głównie na rozwijaniu swoich pasji jakimi są podróże i fotografia.

Jednak gdy córka byłej prezydenckiej pary już pojawi się na jakiejś branżowej imprezie, to zawsze wygląda świetnie. Ola wyróżnia się nienagannym strojem jak również może pochwalić się figurą modelki. Portale dość często rozpływają się na temat jej zgrabnych nóg. Te cechy z pewnością  odziedziczyła po swojej pięknej mamie Jolancie.  Tym bardziej wydało się nam dziwne, że zgrabna córka Kwaśniewskich postanowiła się odchudzić i przeszła na radykalną dietę – detoks sokowy:

Za tydzień planuję być wylufiona jak dzika łania.

Trzymamy kciuki za efekty, którymi zapewne niebawem pochwali się na Instagramie. Ciekawe czy rozśpiewany małżonek Oli tez jest na sokach, jak myślicie?

Ola Kwaśniewska jak Pamela Anderson! Pokazała zdjęcie, na którym wygląda jak gwiazda „Słonecznego patrolu”!

Ola Kwaśniewska jest na diecie

Ola Kwaśniewska jest na diecie

Dieta Oli Kwaśniewskiej. Jak schudła?

Dieta Oli Kwaśniewskiej. Jak schudła?

Czy lubisz Aleksandrę Kwaśniewską?Komentarzy: 8


GośćAnna | 13 czerwca 2017, 15:41

Stać ją na to żeby wyglądać dobrze, nie oszukujmy się. Nad figurami takich osób pracują odpowiedni ludzie. Ja od poniedziałku wracam do diety z suvibox. W ubiegłym roku w maju zaczynałam i do wakacji już lekka oponka zginęła. Teraz znów pozimowe nadmiary wychodzą.


motywacja do odchudzania | 29 maja 2017, 20:27

F1 Najistotniejsza w odchudzaniu jest motywacja moje drogie panie, ja kazdego dnia ogladam niesamowite metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to kopa do cwiczen, kto chce tez troche motywacji niech niech odwiedza codziennie strone: http://odchudzaniesasetka.blogspot.com


Mirabellka | 25 maja 2017, 14:55

W19 Najwazniejsza w odchudzaniu jest motywacja dziewczyny, ja codziennie ogladam metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to powera do cwiczen, kto chce tez troche motywacji niech sobie wpisze w goglu: odchudzanie przed i po by sasetka


Gość | 19 maja 2017, 09:10

znów wyskoczyła z konopi , rodzice zapewne dumni z córki


Gość | 19 maja 2017, 09:07

gangsterski slang


Gość | 18 maja 2017, 21:16

Ma do siebie dystans i jest fajna mimo …


Gość | 18 maja 2017, 20:28

Dziewoja o wiejskiej urodzi soki pije. No wiadomość dnia!


llGość | 18 maja 2017, 18:16

A co mnie to obchodzi!!!


Dodaj komentarz
×