Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Czesia z Klanu zagra scenę, której bałaby się każda aktorka. „Jezusie słodki, za co?!”

Anna Powierza


Anna Powierza zagra w Klanie ciężką scenę

Choć wielu z nas marzyło lub marzy o zawodzie aktora, ten nie zawsze bywa lekki i przyjemny. Gwiazdy czasem muszą dopuścić się wielu wyrzeczeń, by dostać upragnioną rolę, a i te nie zawsze wpadają w ich ręce. A gdy już rozpoczyna się praca na planie filmu czy serialu jest jeszcze ciężej, o czym ostatnio przekonywali aktorzy najnowszej produkcji TVN.

Zobacz: Singielka: Praca na planie serialu nie należy do łatwych

W serialach zdarzają się też tak zwane ,,ciężkie sceny”. Choć dla wielu gwiazd to momenty pracy na planie, podczas których muszą pokazać swoją nagość lub zagrać bliskość z serialowym partnerem, dla Anny Powierzy inna scena okazała się trudna. Aktorka na swoim profilu na Facebooku umieściła zabawne zdjęcia, które podpisała tak:

Przede mną ciężka scena!!! W odcinku 2858 mam wejść na wagę. Publiczne. Przed kamerami. Jezusie słodki, za co!!! I jeszcze nie będę się mogła nawet rozpłakać! :)))

Wydaje nam się, że aktorka nie ma się o co martwić, wygląda jak zawsze wyśmienicie i nie musi absolutnie oszukiwać wagi. Zobaczcie zdjęcia z planu serialu, które ,,przeraziły” serialową Czesię.

Anna Powierza w Klanie zagra ciężką scenę

Anna Powierza w Klanie zagra ciężką scenę

Anna Powierza w Klanie zagra ciężką scenę

Anna Powierza w Klanie

Anna Powierza w Klanie zagra ciężką scenę

Anna Powierza na planie serialu /foto: Facebook

 Komentarzy: 1


Gość | 1 grudnia 2015, 10:13

głupia baba


Dodaj komentarz
×