Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.02.2018

Cristano Ronaldo będzie miał bliźniaki! Jest tylko jedno „ale”

Ślub Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez


Cristiano Ronaldo ojcem bliźniaków?

Cristiano Ronaldo to piłkarz mający na swoim koncie wszelkie sukcesy, jakie może osiągnąć w tej dziedzinie sportowiec. Prywatnie Ronaldo jest spełnionym ojcem 6-letniego syna Cristiano Juniora, którego urodziła mu wynajęta surogatka… Piłkarz zasłaniając się dobrem syna nie ujawnił personaliów matki dziecka. Choć Ronaldo od kilku miesięcy spotyka się z hiszpańską modelką Georginą Rodriguez, którą jak donoszą media, piłkarz planuje wkrótce poślubić, wszystko jednak wskazuje na to, że nie zamierza powiększać z nią rodziny. Chce bowiem, aby przyszłe dzieci ponownie urodziła mu surogatka

Z informacji The Sun wynika, że kapitan Realu Madrytu przygotowuje się do narodzin bliźniaków! Ronaldo o swoich planach miał poinformować wyłącznie rodzinę i przyjaciół. Informacja ta jednak szybko wyciekła na zewnątrz i została rozdmuchana przez zachodnie tabloidy.

The Sun powołując się na anonimowe źródło twierdzi, iż piłkarz uznał, że to już najwyższa pora, aby jego pierworodny syn mógł cieszyć się rodzeństwem, w otoczeniu którego będzie dorastał.

Ronaldo przyznał, że jego podejście do kwestii rodziny jest jasno ukierunkowane i jest to kierunek obrany w stronę tacierzyństwa, które w jego mniemaniu jest priorytetowe. Piłkarz bowiem uważa, że posiadanie ojca w życiu dziecka jest wystarczające i w pełni zaspokaja potrzebę posiadania matki.

Zgadzacie się z jego postawą?

Zobacz: Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez biorą ślub?! Jest już data

Cristiano Ronaldo ożeni się z hiszpańską modelką?

Cristiano Ronaldo z synem i przyszłą żoną

Czyją koszulkę bardziej byś chciał(a)? Roberta Lewandowskiego czy Cristiano Ronaldo?Komentarzy: 1


Gośćtys | 13 marca 2017, 13:04

od kiedy gej ma dzieci zona


Dodaj komentarz
×