Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Cristiano Ronaldo został ojcem bliźniąt!

Cristiano Ronaldo Junior syn


Piłkarz Realu Madryt Cristiano Ronaldo ponownie został ojcem tym razem bliźniąt

W sobotę wieczorem portugalska stacja telewizyjna SIC poinformowała, że boski Cristiano Ronaldo został ojcem bliźniąt! Według mediów dziewczynka i chłopiec urodzili się 8 czerwca, a ich imiona to Eva i Mateo. Bliźnięta prawdopodobnie urodziła matka zastępcza, tzw. surogatka. Ronaldo uczynił podobnie także wtedy, gdy w czerwcu 2010 roku przyszło na świat jego pierwsze dziecko – Cristiano Junior.

Cristiano Ronaldo w bardzo wymownym geście pokazuje… Czyżby jego partnerka spodziewała się dziecka?

Kim jest matka dziecka Ronaldo

Cristiano Ronaldo prawie w ogóle nie wypowiada się na temat matki swojego pierwszego syna. Zrobił jednak wyjątek na potrzeby filmu dokumentalnego o jego życiu.
Matka mojego syna jest Portugalką, on urodził się w Stanach Zjednoczonych. Nie zdradzę jednak jej nazwiska.
Ludzie spekulują, że byłem z tą dziewczyną lub inną albo że znalazłem surogatkę. Nikomu jednak nie powiedziałem, kto nią jest i nigdy tego nie zrobię.
 
Na pytanie o to co zrobi jeśli jego syn będzie chciał poznać tożsamość swojej matki, Portugalczyk odpowiedział:
 
Kiedy Cristiano dorośnie, powiem mu, co zrobiłem, co czułem. Powiem o wszystkim, co działo się wtedy w mojej głowie. Niektóre dzieci nigdy nie poznały swoich rodziców – ani matki, ani ojca. Nie potrzebuje matki. Ma mnie. Posiadanie ojca jest wystarczające – zakończył Ronaldo.

Ronaldo w ubiegłym tygodniu razem z Realem Madryt po raz trzeci triumfował w Lidze Mistrzów (pierwszy Puchar Europy zdobył z Manchesterem United), a w piątek strzelił dwie bramki dla reprezentacji w meczu z Łotwą w Rydze (3:0) w eliminacjach MŚ.
W czasie spotkania doszło do niespodziewanego miłego wydarzenia. Na murawę nagle wbiegł mały chłopiec i przytulił się do CR7. 32-letni Portugalczyk był niezwykle wzruszony.

Jesteśmy ciekawi kiedy gwiazdor wygospodaruje trochę wolnego czasu, aby spędzić go z maluchami. Jak wiadomo piłkarz jest bardzo zajęty, o wakacjach i życiu rodzinnym w najbliższej przyszłości raczej nie ma szans bowiem intensywnie przygotowuje się do Pucharu Konfederacji, który ruszy już 17 czerwca.

6-letni syn Cristiano Ronaldo robi cuda na boisku! Rośnie wielka gwiazda futbolu [WIDEO]

 
Cristiano Ronaldo ożeni się z hiszpańską modelką?

Cristiano Ronaldo został ojcem bliżniąt

Anna Lewandowska spotkała się z Cristiano Ronaldo podczas EURO 2016

Cristiano Ronaldo został ojcem bliżniat

 

 

Czy Cristiano Ronaldo jest seksowny?Komentarzy: 2


Gość | 12 czerwca 2017, 10:36

malo urodziwy on i synek


Gość | 11 czerwca 2017, 22:44

Brzydki jest


Dodaj komentarz
×