Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Szok! Cristiano Ronaldo zaatakował Grzegorza Krychowiaka na boisku! Próbował go uderzyć. [AKTUALIZACJA: Jest komentarz piłkarza]

Cristiano Ronaldo uderzył Grzegorza Krychowiaka


Cristiano Ronaldo uderzył Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak to od wczoraj nowy bohater Hiszpanii. Przyczynił się do niespodziewanego zwycięstwa swojej drużyny z Realem Madryt. FC Sevilla zwyciężyła Królewskich 3:2. Cały piłkarski świat zachwyca się Polakiem. Grzegorz Krychowiak rozegrał niesamowite spotkanie. Pokazał, że warto było przedłużyć z nim kontrakt. Przypomnijmy, że nowa umowa obowiązuje do 2019 roku, a kwota odstępnego za Polaka wynosi aż 45 mln euro.

Zobacz: Nowy kontrakt Krychowiaka. Kwota przyprawia o zawrót głowy 

We wczorajszym spotkaniu emocje sięgały zenitu. Real Madryt jechał do Sewilli po zwycięstwo. Drużyna Grzegorza Krychowiaka stawiała opór. Starcia były coraz ostrzejsze, a faule mnożyły się z każdą upływającą minutą. Do kilku pojedynków doszło między gwiazdą Realu – Cristiano Ronaldo a Grzegorzem Krychowiakiem. Znany z twardej gry Krychowiak nie odpuszczał słynnemu CR7 i walczył z nim jak równy z równym. Podczas jednego z takich starć Ronaldo próbował uderzyć Polaka. Wziął zamach, jednak do kontaktu nie doszło.

Wszystko na szczęście dobrze się skończyło. Polak jest nam niezbędny w najbliższych meczach kadry z Islandią i Czechami. Całe wczorajsze zdarzenie zarejestrowały jednak kamery i nagranie robi teraz furorę w sieci. U nas możecie je zobaczyć.

AKTUALIZACJA: Grzegorz Krychowiak o starciu z Cristiano Ronaldo

Grzegorz Krychowiak w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego skomentował zajście

Próbowaliśmy się złapać za brody, ale nikomu się nie udało. Normalna boiskowa sytuacja. Akcja, jak każda inna w walce o piłkę – powiedział popularny Krycha

Cristiano Ronaldo próbował uderzyć Grzegorza Krychowiaka

Cristiano Ronaldo próbował uderzyć Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak w programie Kuby Wojewódzkiego

Grzegorz Krychowiak w programie Kuby Wojewódzkiego

Cristiano Ronaldo czy Grzegorz Krychowiak? Który jest bardziej HOT?Komentarzy: 3


Ab | 8 sierpnia 2016, 20:32

CR7 przereklamowany. Chłopek-roztropek, pozuje na macho. No i gej


Gość | 9 listopada 2015, 20:05

tylko ze go polski piłkarz pierwszy popychał 😉


picasso | 9 listopada 2015, 16:32

ładni są 😀


Dodaj komentarz
×