Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 12.12.2017

Cristiano Ronaldo już zdecydował o swoim odejściu z Realu? Portugalczyk będzie grał w…

Cristiano Ronaldo wyrzucił dziennikarzowi mikrofon do wody


Ronaldo odchodzi z Realu Madryt do Manchesteru United?

Jak wcześniej informowaliśmy Ronaldo chce odejść z Realu Madryt. W tej sprawie do Cristiano dzwonił sam Zinedine Zidane, ale słynny trener Realu usłyszał to samo, o czym mógł przeczytać w mediach: Ronaldo chce odejść z Realu i nic tego nie zmieni!

Wyciekła treść prywatnej rozmowy Cristiano Ronaldo i Zinedine Zidane’a! Chodzi o odejście z Realu Madryt

Portugalska gazeta A Bola twierdzi, że Cristiano Ronaldo chce wrócić do Manchesteru United!

Ronaldo już nie raz podkreślał, że ma w sercu klub z Old Trafford, zawsze mówił o nim z sentymentem – o kibicach, wszystkich w drużynie. Zdarzało się tak, że po nieudanych meczach w Realu, gdy fani gwizdali na zespół i na niego, wspominał, że takie coś nie miałoby miejsca w Premier League!

Zawsze ciągnęło go do Anglii, ale to w Hiszpanii były dwie najlepsze drużyny w Europie w ostatnich latach, czego dowodem jest Liga Mistrzów i dwa z rzędu triumfy Realu. Dlatego Ronaldo przymykał oko na atmosferę na Santiago Bernabeu liczyły się sukcesy, a te dostarczał mu Real. Tak jak Złote Piłki, o które co roku rywalizuje z Lionelem Messim.

Cristiano Ronaldo jest wściekły, że robi się z niego kryminalistę!

Tylko Anglików stać na Cristiano Ronaldo

W Anglii tylko jeden klub stać na Ronaldo to Manchester United.

Według Forbes Manchester United to aktualnie najbogatszy klub na świecie – prześcignął nawet wielki Real Madryt czy Barcelonę.

Gdy Zlatan Ibrahimović podpisał kontrakt z MU, a w sprzedaży pojawiła się jego koszulka, to Czerwone Diabły zarobiły krocie. Były plotki, że to nawet 100 mln funtów w ciągu pierwszego tygodnia. Nie ujmując klasie Ibrahimovicia, sądzimy, że w przypadku Ronaldo cała jego garderoba łącznie z obuwiem, rozeszłaby się jeszcze szybciej, w jeszcze większym nakładzie a zyski byłyby gigantyczne.

Robert Lewandowski przejdzie do Realu Madryt już latem?

Cristiano Ronaldo ożeni się z hiszpańską modelką?

Cristiano Ronaldo odchodzi z RealuKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×