Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Wiemy ile Ronaldo zapłacił surogatce za bliźnięta i jakie imiona dla nich wybrał!

Cristiano Ronaldo pokazał bliźnięta


Cristiano Ronaldo ma trzech synów

W czwartek 29 czerwca Cristiano Ronaldo oficjalnie poinformował o tym, że został ojcem bliźniaków. Dzieci przyszły na świat 11 czerwca. Ronaldo dopiero teraz pokazał pierwsze zdjęcie swoich dzieci. Na jego Instagramie widzimy zdjęcie,  na którym CR7 trzyma na kolanach dwójkę niemowlaków, a jego mina wyraża przeogromne szczęście!

Cristiano Ronaldo jest już ojcem trojga dzieci urodzonych przez surogatkę, bliźniąt oraz 7-letniego Cristiano Juniora.
Zdementowane zostały również przez gwiazdora plotki dotyczące płci niemowląt. Ronaldo ma 3 synów! Jednak niewykluczone, że rodzina piłkarza wkrótce znów się powiększy. Media spekulują, że obecna dziewczyna sportowca, piękna modelka Georgina Rodriguez, jest w 4 miesiącu ciąży!

Cristiano Ronaldo w bardzo wymownym geście pokazuje… Czyżby jego partnerka spodziewała się dziecka?

Ile Ronaldo zapłacił surogatce?

Tożsamość surogatki Ronaldo oczywiście pozostaje wielką tajemnicą. Zachodnie media podają różne kwoty, które Cristiano Ronaldo miał rzekomo zapłacić matce zastępczej za urodzenie dzieci oraz zachowanie absolutnej dyskrecji.

Sport.se.pl, powołując się na zachodnie media, pisze o kwocie 12 milionów dolarów, czyli około 44 milionów złotych!  Tymczasem Daily Nation wskazuje na kwotę sporo niższa, bo tylko 200 tysięcy euro, czyli około milion złotych. Jaka jest prawda? Zapewne nigdy nie się nie dowiemy. Kontrakt dla surogatki z pewnością objęty jest całkowitą klauzulą poufności.

Cristiano Ronaldo zachwycony polską WAGs! To żona bardzo znanego piłkarza

Jakie imiona dla dzieci Cristiano Ronaldo?

Hiszpańscy i portugalscy dziennikarze od dawna snują domysły na temat imion dzieci Cristiano Ronaldo. Wśród licznych artykułów pojawiły się informacje, że CR7 zamierzał nazwać bliźniaki po swoim ojcu oraz jeszcze jednej niezwykle ważnej dla siebie osobie.

Otóż nieżyjący już ojciec Cristiano Ronaldo miał na imię José. Takie właśnie imię miałby odziedziczyć ten z bliźniaków, który przyszedł na świat jako pierwszy. Drugi z chłopców miałby mieć na imię… Alex! To na cześć Sir Alexa Fergusona, legendarnego trenera Manchester United, który po przegranym meczu ze Sportingiem Lizbona zainteresował się młodym talentem o nazwisku Cristiano Ronaldo i ostatecznie ściągnął go na Wyspy. Cristiano Ronaldo ma do Alexa Fergusona wielki sentyment i w licznych wywiadach nazywał go swoim drugim ojcem.

Podoba wam się pomysł takich imion dla chłopców Ronaldo?

Cristiano Ronaldo został ojcem! Dzieci zobaczył dopiero dwa tygodnie po urodzeniu, ale od razu zrobił zdjęcie i pokazał twarze swoich bliźniąt!

Cristiano Ronaldo pokazał swoje bliźnięta

Cristiano Ronaldo pokazał swoje bliźnięta

Bliźnięta Cristiano Ronaldo

Bliźnięta Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo ożeni się z hiszpańską modelką?

Cristiano Ronaldo ożeni się z hiszpańską modelką?

Leo Messi czy Cristiano Ronaldo? Który jest bardziej sexy?Komentarzy: 2


smok75 | 3 lipca 2017, 08:53

Wolałbym milion zł niż 200000 euro;)


Gość | 3 lipca 2017, 06:48

taa 3 synow…a malenstwo ktore przytula jest w rozowej sukience…


Dodaj komentarz
×