Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Polskie prezenty przeznaczone dla księżnej Kate i księcia Williama znalazły się w tajemniczym miejscu!

Księżna Kate i książę William


Co się dzieje z prezentami dla rodziny królewskiej?

Książę William i księżna Kate sumiennie wypleniają swoje obowiązki, przez co uchodzą za ulubioną parę na brytyjskim dworze. Ponad 80% ankietowanych Brytyjczyków wskazuje Williama jako przyszłego króla swojego kraju (reszta typuje jego ojca, księcia Karola).

Dowodem sympatii wobec książęcej pary są prezenty, które fani przekazują w ich ręce podczas oficjalnych spotkań, takich jak na przykład to, które w lipcu miało miejsce w Warszawie. Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się z podarkami dla przedstawicieli rodu Windsorów?

Magazyn OK! ujawnił kolejny sekret rodziny królewskiej. Okazuje się, że większość prezentów dla przedstawicieli rodu królowej Elżbiety II trafia w ręce potrzebujących:

Kate i William zatrzymują pojedyncze maskotki, a reszta prezentów trafia do pomieszczeń gospodarczych, gdzie są porządkowane i w odpowiednich sytuacjach przekazywane organizacjom charytatywnym.

Ciekawe czy George i Charlotte wiedzą, że mają w domu prawdziwą kopalnię skarbów…

Co oznacza tiara na głowie księżnej? Kate zakłada ją kiedy chce, a Meghan może o niej tylko pomarzyć. Tłumaczymy dlaczego

Jak naprawdę nazywa się brytyjska rodzina królewska? To dopiero skomplikowana sprawa!

Książę William całkowicie zmienił swoją fryzurę! Fani księcia są w wielkim szoku! A co na to księżna Kate?

Czy William i Kate do siebie pasują?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×