Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 12.12.2017

Chris Cornell popełnił samobójstwo? Pierwsze ustalenia po sekcji zwłok nie pozostawiają złudzeń

Chris Cornell samobójstwo


Chris Cornell popełnił samobójstwo?

Chris Cornell, legendarny wokalista Soundgarden i Audioslave, zmarł w wieku 52 lat. Menedżer muzyka Brian Bumbery poinformował, że Cornell zmarł w środę 17 maja w Detroit. Śmierć muzyka nazwana została w oświadczeniu „nagłą” i „niespodziewaną”. Z informacji brytyjskiej stacji informacyjnej Sky News, która powołała się na informacje od lekarzy badających przyczyny śmierci muzyka, wokalista popełnił samobójstwo. Jego ciało zostało znalezione w łazience w hotelowym pokoju przez jednego ze znajomych.

Kilka godzin przed śmiercią Cornell zagrał pełny, złożony z dwudziestu piosenek koncert razem z zespołem Soundgarden w Fox Theatre w amerykańskim stanie Detroit. Kilka godzin wcześniej żona muzyka miała poprosić jego przyjaciela, aby sprawdził, czy z Cornellem nie dzieje się nic złego.

Dziennikarz muzyczny z Detroit Matthew Smith również zaznaczył, że samobójstwo jest najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu muzyka. Taka wersję przyjęła również wstępnie amerykańska policja.

Cornell przed koncertem napisał na swoim profilu na Twitterze ostatniego tweeta, a w czwartek miał grać na festiwalu Rock the Range w Columbus w stanie Ohio. Poniżej ostatni wpis muzyka.

Znana pisarka nie żyje! Popełniła samobójstwo

Kim był Chris Cornell?

Chris Cornell to amerykański muzyk, wokalista, multiinstrumentalista i autor tekstów. Największą popularność przyniosły mu występy w zespole Soundgarden (1984-1997 i od 2010). W latach 2001-2007 był wokalistą w supergrupie rockowej Audioslave, którą stworzył wraz z byłymi członkami Rage Against the Machine. W 1990 roku, powołał do życia jednorazowy projekt Temple of the Dog.

Prowadził także karierę solową, w trakcie której nagrał 3 płyty: „Euphoria Morning”, „Carry On” i „Scream”. Znany z szerokiej skali głosu, która wynosi niecałe 4 oktawy, oraz śpiewania techniką belting w wysokich rejestrach. W 2006 roku wokalista został sklasyfikowany na 4. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów wszech czasów według Hit Parader. W 2010 roku, muzyk zapowiedział na swoim Twitterze reaktywację swojego macierzystego zespołu, Soundgarden.

Bratanek sławnej projektantki porwany i zamordowany!

Chris Cornell śmierć

Chris Cornell śmierć

Chris Cornell samobójstwo

Chris Cornell samobójstwo

Chris Cornell

Chris CornellKomentarzy: 2


Gość | 20 maja 2017, 22:38

Leave him in peace


Gość | 20 maja 2017, 00:06

samobójstwo jest najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu muzyka. Serio ?


Dodaj komentarz
×