Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Chris Brown przypomniał sobie o pobiciu Rihanny! „O k•••a, dlaczego jej to zrobiłem?!”Chris Brown opowiada jak bił Rihannę

W 2009 roku kontrowersyjny raper Chris Brown zaatakował swoją ówczesną dziewczynę – Rihannę. Ostatnio narwany artysta postanowił o tym incydencie przypomnieć światu, barwnie opowiadając o wszystkich szczegółach w filmie dokumentalny „Welcome to my life”.

Czułem się jak pier***ony potwór. Próbowała mnie kopnąć i wtedy rzeczywiście ją uderzyłem zaciśniętą pięścią. Uderzyłem ją, rozciąłem jej wargę i kiedy to zobaczyłem, byłem w szoku. Pomyślałem: o k***a, dlaczego jej to zrobiłem?! Gdy napluła mi w twarz krwią, wkurzyłem się jeszcze bardziej i zaczęła się regularna walka w aucie – mówi Chris Brown.

Przypomnijmy, że zmasakrowana wówczas Rihanna nie dotarła na rozdanie nagród Grammy. Po jakimś czasie oczywiście wydało się, że została pobita przez swojego ukochanego. Podobno teraz muzyk żałuje tego co zrobił, twierdząc, że nie był sobą… Rihanna natomiast po tym przykrym incydencie, zamiast spakować walizki Browna, ponownie się do niego zbliżyła! Popularna wokalistka mimo iż została brutalnie pobita i upokorzona przez Browna postanowiła dać mu kolejną szansę…Gwiazda pokazywała się publicznie z kontrowersyjnym muzykiem. Znajomi piosenkarki zapewniali, że dawna para wciąż się kocha, a ich powrót to tylko kwestia czasu.

Rihanna straciła głowę dla bogatego Araba! O jego związku z piękną modelką aż huczało w mediach!

Barbadoska udzieliła też szczerego wywiadu dla Oprah Winfrey, w którym usprawiedliwiała agresywne zachowanie Browna! Postawa Rihanny zaniepokoiła przewodniczącą kobiecej organizacji Women’s Resource Centre, która zarzuciła piosenkarce, że promuje przemoc i daje bardzo zły przykład młodym kobietom.

Rihanna nadal jest jego ofiarą. Przejawia wszystkie zachowania i emocjonalne wyparcie, jakie widujemy u bitych kobiet. Jakakolwiek sytuacja doprowadziła do tego pobicia, Rihanna nie może go tłumaczyć. Musimy przestać pozwalać na przemoc, a takie wypowiedzi utwierdzają młode kobiety w przekonaniu, że to one są winne – powiedziała Vivienne Heyes w programie US Tonight.

Jak sądzicie, czy ten apel wpłynął na Rihannę?

Chris Brown jest rozgoryczony zachowaniem Rihanny? „Stara się, a ona…”

Chris Brown opowiada jak bił Rihanne

Chris Brown opowiada w filmie jak bił Rihanne

Chris Brown ujawnił szczegóły swojego rozstania z Rihanną

Chris Brown ujawnił szczegóły swojego rozstania z Rihanną

Rihanna w czerwonej sukni

Rihanna w czerwonej sukni

 

 

Czy lubisz Rihannę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×