Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Księżna Kate na początku ciąży czuła się fatalnie, a jak jest teraz?

Księżna Kate smutna


Księżna Kate choruje na hyperemesis gravidarum

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży. Przypomnijmy, że cztery lata temu została mamą George’a, a dwa lata temu – Charlotte. Początek każdej ciąży przechodziła bardzo źle, zmagając się z dosyć rzadką u ciężarnych przypadłością hyperemesis gravidarum – to najcięższa postać występujących w ciąży nudności i wymiotów, schorzenie bardzo utrudniające życie ciężarnym.

Kate musiała wielokrotnie rezygnować z obowiązków księżnej i nawet na rzadkich zdjęciach z początków jej ciąż widać na jej twarzy bladość i zmęczenie. Jak donosi serwis Us Weeklyobecnie księżna przestała zmagać się z utrudniającą życie przypadłością i w końcu czuje się naprawdę dobrze:

Rozkoszuje się ostatnimi miesiącami swojej ciąży. Niesamowita różnica jest między jej samopoczuciem z początku ciąży a stanem obecnym, wtedy naprawdę cierpiała a teraz czuje się doskonale – cytuje informatora amerykański portal.

Według brytyjskich mediów, księżna powinna urodzić trzeciego potomka w kwietniu 2018 roku. Płeć dziecka nie jest znana.

Śledzicie życie rodziny królewskiej?

Co za widok! Księżna Kate i książę William pozowali z dziećmi do nowego, oficjalnego portretu. Księżniczka Charlotte skradła całe show!

Ciężarna księżna Kate już nie ukryje swojego brzucha nawet pod markowym płaszczem! Jej ekskluzywny ciuszek błyskawicznie zniknął ze sklepów!!

Nie ma wyjątków! Nawet ciężarna księżna Kate będzie musiała dostosować się do surowej zasady królowej Elżbiety II na ślubie Harry’ego!

Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?Komentarzy: 2


zazdrośnica | 23 grudnia 2017, 22:29

a jakim ma być? Ma szereg ludzi robiących za nią wszystko, ona sobie je wszystko co ma podane pod nos, do tego robi co chce, kilka wyjść i pomachań rączką, ćwiczonka odprężające i zastęp służby…no kuź…..wa jak ma się czuć ja się pytam?! ja do 9 msca pracowałam bo samotna matka na najniższej krajowej łatwo nie ma. a później chudnąć na iqgreen bo na fitness czasu nie ma, a co powiedzieć żeby mi ktoś do domu przychodził na takie zabiegi…


Gość | 23 grudnia 2017, 07:17

Zydowka ciagle w ciazy chodzi.


Dodaj komentarz
×