Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.02.2018

Cezary Pazura boi się o dzieci! „Dostaję gęsiej skórki, jak o tym myślę”

Cezary Pazura boi się o dzieci


Cezary Pazura martwi się o dzieci

Nie da się ukryć, że na dzieci gwiazd czeka o wiele więcej niebezpieczeństw. Nie żyjemy co prawda w amerykańskim filmie, gdzie pociecha polskiego celebryty może zostać uprowadzona dla okupu, ale wychowywanie się na widelcu ma swoje dobre i złe strony. Cezary Pazura, który poza dziećmi świata nie widzi, doskonale zdaje sobie z tego sprawę i jak na dobrego ojca przystało, przejawia drobną nadopiekuńczość.

Cezary Pazura wspomina ostatnie spotkanie z Anną Przybylską! Przybylska jako pierwsza skomentowała romans kolegi z młodą Edytką! Zrobiła to po mistrzowsku!

Jak wyjawił ostatnio w Gali, troska o jego córki i syna sprawia, że martwi się na zapas. Tak, żeby za parę lat być już przyzwyczajonym do myśli, że jego dzieci dorosną:

Im są starsze, tym bardziej się martwię. Nie jestem w stanie nawet wyobrazić sobie, że jakiś chłopak zabiera moją piękną córkę na motor. Dostaję gęsiej skórki, jak o tym myślę, bo wszyscy moi koledzy, którzy mieli motory, nie żyją. Z kolei w przypadku mojego syna boję się, że trafi na nieodpowiednią kobietę. Ma mój charakter: jest uległy, megawrażliwy i łatwo można go zrobić w trąbę – wyznał aktor.

Uważacie, że nieco przesadza? Czy jego obawy są zupełnie uzasadnione?

Edyta Pazura ma brzuch jak Anna Lewandowska! Aż Cezary skomentował jej zdjęcie z treningu

Edyta Pazura i Cezary - Bal TVN 2017, kreacja: Bizuu

Edyta Pazura i Cezary – Bal TVN 2017, kreacja: Bizuu

Cezary Pazura z zona Festiwal Gwiazd Międzyzdroje 2017

Cezary Pazura z zona Festiwal Gwiazd Międzyzdroje 2017

Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?Komentarzy: 1


Gość | 19 września 2017, 14:02

rzygac mi sie chce jak patrze na te pary – dziadkek plus dwudziestka. niech sobie robia co chca, ale redakcjo nie pokazujcie ich w gazetach bo dzieci patrza…


Dodaj komentarz
×