Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Celine Dion już nie jest samotna?! Spotyka się z bliskim przyjacielem Edyty Górniak

Edyta Górniak spotkała Celine Dion. Jak mówi po angielsku


Celine Dion ma nowego partnera?

Ponad rok temu Celine Dion pożegnała się z ukochanym mężem. Długo nie mogła pozbierać się po jego śmierci. Amerykańskie media jednak donoszą, że piosenkarka znalazła oparcie w silnych męskich ramionach i spotyka się z producentem muzycznym Davidem Fosterem.

To ten sam, który podobno zaopiekował się Edytą Górniak po jej przeprowadzce do Los Angeles. Piosenkarka twierdziła, że bardzo się przyjaźnią i niewykluczała ich współpracy. Oczywiście wszyscy spekulowali odnośnie ich romansu. Celine zna Davida, ponieważ przyjaźnił się z jej zmarłym mężem, ale zbliżyli się do siebie dopiero kilka miesięcy po pogrzebie. Zaczął bowiem komponować dla niej piosenki.

Początkowo spotykali się w należącym do niego studiu nagraniowym. Ale ostatnio składają sobie wizyty domowe i razem odwiedzają przyjaciół – czytamy w tygodniku Twoje Imperium.
Ciekawe, czy będzie z tego coś więcej.

Zobacz także: Grammy 2017: Celine Dion we wzruszającym przemówieniu wspomina męża. „Nigdy nie zapomnę gdy siedziałam z nim i …”

Celine Dion nie pojawiła się na pogrzebie brata

Celine Dion ma nowego partnera?

Celine Dione - 1997 r.

Kto jest nowym partnerem Celine Dion?

Edyta Górniak czy Celine Dion? Której muzykę wolisz?Komentarzy: 8


Gość | 31 marca 2017, 18:56

Hm ja myśle że ona mjała z nim romans no wiecie starszy mąż jùż nie jest taki apetyczny


Gość | 11 marca 2017, 00:34

Bo to ta roztrzepana o denerwujacym glosie Jastrzebska wypisuje tutaj takie brednie…


GośćI IZABELA | 8 marca 2017, 22:41

przecież może być również przyjacielem Edyty ,to piękna sprawa przyjażń.Takie cudowne kobiety obie,wrazliwośc ,urok i seksapil.


Gość | 8 marca 2017, 06:02

Foster predzej zwiaze sie z Celine Dion niz z Gorniak.


Yula | 8 marca 2017, 03:41

Jastrząb.Post wypisuje jak zwykle brednie…To Górniaczka spotkała się z Davidem Fosterem, długoletnim przyjacielem Celine Dion. David Foster jest w życiu Celine Dion od 28 LAT. Są bardzo dobrymi przyjaciółmi. Davide Foster bywał w u Celine i Rene we wszystkich ich posiadłościach. Wiem co mówię, mieszkam tu gdzie oni. Oprócz przyjaźni łączy ich muzyka, piosenki, showbiz. Jednym z pierwszych ich wspólnych występów była Gala charytatywna 17 grudnia 1989 pt. „65 Róż: Dar Miłości” na rzecz chorych na mukowiscydozę ,wśród których była chora siostrzenica Celine (16-letnia Karine), która niestety niedługo po zmarła w ramionach Celine. Na tej Gali Celine zaśpiewała kilka piosenek ‚Wind beneath my wings’, ‚Sorry seems to be the hardest word’ czy ‚Hard to say I’m sorry’ i akompaniował jej sam David Foster. Tutaj fragment z tego koncertu Celine i David : https://youtu.be/1ktmdSoQ6L8
Rozsiewanie plotek ,że Celine i David maja romans jest wyssany z palca. Owszem David bywa w domu Celine , bo pracuja nad nowym projekte. Celine ma dzieci ,z którymi po śmierci Rene prawie się nie rozstaje więc przyjaciół przyjmuje w domu. Nowi amanci jej nie w głowie. Potwierdza to Celine kolejny raz w jednym z ostatnich wywiadów dla ‚CBS Sunday Morning’ zwierzyła się :“I love. I love him. I’m still in love with him … I go to bed with him and I come on stage with him. So I’m still married to him.”(tłum.”Ja kocham. Ja kocham go. Ja jestem wciąz zakochana w nim… Ja idę do łóżka z nim i przychodzę na scenę z nim. Więc nadal jestem jego żoną” ). Do do gazety ‚Las Vegas Review-Journal’ skolei potwierdziła : “I’m not there yet, though. I don’t know if I can sing in love again,” she explained. “Today, no. I can say that. I’m not. My heart is already taken. And for how long, maybe for the rest of my life.”(tłum. „Nie jestem jeszcze tam , chociaż. Nie wiem, czy mogę znowu śpiewać w miłości”-wyjaśniła. „Dziś nie. Mogę to powiedzieć . Nie jestem. Moje serce jest już zajęte. A na jak długo, może przez resztę mojego życia. „)


Gość | 7 marca 2017, 19:35

Zgodze sie z tym,ze David Foster bliskim przyjacielem Celinie Dion.a nie jakiejs Gorniak z Polski.


Gość | 7 marca 2017, 17:56

Foster Celine D ion zna od X lat a Gorniak to taka przybleda udajaca ze zna D Fostera


Gośćvcgf | 7 marca 2017, 13:46

Zapytajcie się Foster kim jest Edyta Górniak-myśle że odpowie ze nie wie. Ludzie on w roku gra kilkadziesiąt koncertów w różnych krajach z lokalnymi gwiazdeczkami- Górniak jest jedną z setek które gosciennie zaśpiewały- przy jego akompaniamencie / To ze Górniak o wielkiej znajomości z nim to inna rzecz-tylko głupi uwierzy


Dodaj komentarz
×