Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Najpierw kusiła biustem, a teraz… Seksowna dziewczyna Grzegorza Krychowiaka znów zwraca na siebie uwagę!

Celia Jaunat piersi


Dziewczyna Grzegorza Krychowiaka w Paryżu

Celia Jaunat, piękna francuska modelka, a przede wszystkim seksowna dziewczyna przystojnego Grzegorza Krychowiaka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na których nie kryje się z zamiłowaniem do luksusu i drogich ubrań. Jej głównym zajęciem, szczególnie w ostatnim czasie, są przede wszystkim zagraniczne wyjazdy i lansowanie się na pokazach mody światowych projektantów, które szczegółowo relacjonuje na swoim Instagramie.

Grzegorz Krychowiak zabrał swoją francuską seksbombę na koniec świata! Po prostu są w raju! MAMY ZDJĘCIA

 

Seksowna WAG twierdzi, że zajmuje się głównie Grzegorzem, a w międzyczasie chodzi na zakupy, podróżuje i przygotowuje bloga modowego. Ostatnio polski piłkarz z francuską modelką wybrali się na Santorini, USA, byli również na Kubie w Meksyku i na bajkowej wyspie Bora Bora. Po tych wakacyjnych atrakcjach piękna Celia wróciła już do rodzinnej Francji.

Powrót do Paryża jest świetną okazja, aby pochwalić się kolejnymi, drogimi stylizacjami. Celia korzystając z uroków paryskich ulic, w okolicznościach  pięknej pogody, postanowiła zaprezentować się swoim fanom w innej, niż zwykle odsłonie. Tym razem muza Krychowiaka pochwaliła się zdjęciem w wyjątkowo klasycznej stylizacji. Oczywiście wolimy zmysłową Celię w skąpym bikini na Bora Bora, ale taką ascetyczną odmianę zmysłowości raz na jakiś czas z radością również przyjmujemy.

Jak wam się podoba Celia w Paryżu? Co za genialne buty!

Zmysłowa WAG znów zachwyca! Pokazała gorące zdjęcia z Kuby

Celia Jaunat w Paryżu

Celia Jaunat w Paryżu

Celia Jaunat pokazała piersi

Celia Jaunat pokazała piersi

Celia Jaunat na wakacjach w Havanie

Celia Jaunat na wakacjach w Havanie

Podoba ci się styl ubierania Celii Jaunat, dziewczyny Grzegorza Krychowiaka?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×