Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 15.12.2017

Seksowna wnuczka Grace Kelly rozgrzewa internet gorącymi fotami! To prawdziwa księżniczka!

Camille Gottlieb - wnuczka Grace Kelly, Instagram


Camille Gottlieb Wnuczka Grace Kelly gwiazdą internetu

Camille Gottlieb ma dopiero 19 lat, a już uzbierała prawie 25 tysięcy obserwatorów na swoim Instagramie. Jej babcią była sama księżna Monako – Grace Kelly! Z tego względu Camille nie narzeka na brak zainteresowania, które dodatkowo sama zmysłowo podsyca. Młodziutka Monakijka jest okrzyknięta nową gwiazdą internetu, regularnie zamieszcza swoje zdjęcia.  Mówi się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Czy zatem wnuczka księżnej Monako, pięknej Grace Kelly, przypomina swoją sławną babcię?

Mieszkająca wraz z rodziną w Monako 19-latka, prowadzi podobnie jak jej babcia bardzo wystawny tryb życia. Często pokazuje to na swoim profilu. Camille Gottlieb ma swoich wiernych fanów, którzy śledzą każdy jej krok. Na udostępnianych przez nią zdjęciach wielu internautów dopatrzyło się jej uderzającego podobieństwa do Grace Kelly. Podobna porcelanowa cera, hipnotyzujące niebieskie oczy i krwistoczerwone usta – Monakijka wygląda dokładnie jak hollywoodzka gwiazda.

Podobnie jak babcia dziewczyna ma wyczucie stylu. Wnuczka Grace Kelly zna się również na królujących trendach – spójrzcie na kozaki za kolano i torebkę Chanel. Na jej profilu nie brakuje także modnych zdjęć z wakacji. Są zatem królujące w sezonie dmuchane zabawki, luksusowe baseny, mnóstwo słońca i kuse kostiumy kąpielowe.

Gottlieb nie wstydzi się swojej figury i chętnie pokazuje ją w pełnej krasie. Zobaczcie sami.

Romans na królewskim dworze! Wybrankiem pięknej księżnej jest żonaty aktor!

Wnuczka Grace Kelly gwiazdą internetu

Wnuczka Grace Kelly gwiazdą internetu

Wnuczka Grace Kelly gwiazdą internetu

Wnuczka Grace Kelly gwiazdą internetu

Wnuczka Grace Kelly gwiazdą internetu

Wnuczka Grace Kelly gwiazdą internetu

Grace Kelly

Grace Kelly

Lubisz styl ubierania Charlene Wittstock, księżnej Monako?Komentarzy: 1


Gośćenter | 9 października 2017, 14:02

ładna,ale babcia piękniejsza była


Dodaj komentarz
×