Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Cała rodzina wspierała Victorię Beckham podczas pokazu jej najnowszej kolekcji

vici 4


Victoria Beckham podczas Fashion Week w Nowym Jorku, na którym jest również Julia Kuczyńska (zobacz: Maffashion poleciała na Fashion Week do Nowego Jorku) pokazała swoją najnowszą kolekcje.

Na widowni zebrała się cala śmietanka towarzyska modowego świata z Anną Wintour na czele. Oprócz zaproszonych gości w pierwszym rzędzie zasiedli najbliżsi projektantki (zdjęcia w galerii) – synowie, córeczka i ukochany mąż. Wszyscy bardzo wspierali Vici i trzymali kciuki za powodzenie. Najmłodsza z rodziny – Harper siedziała na kolanach taty – Davida i przez cały czas trwania show była spokojna i zainteresowana tym co się wokół niej dzieje. Mała miała na sobie śliczną czarną sukienkę z białym kołnierzykiem i długie rozpuszczone włoski.

Ostatnich kilka dni przed pokazem było bardzo wyczerpujących dla byłej Scpicerki. Całe dnie spędzała na próbach i wykonywała ostatnie poprawki. Rodzina wtedy bardzo ją wspierała. Na dowód tego dostała od dzieci bardzo wzruszający list, w którym dzieci wspierają swoją mamę i życzą jej powodzenia.Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×