Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Jennifer Lopez rozpieszcza Britney Spears! Wysłała jej wypasiony prezent!

Jennifer Lopez i Britney Spears


Britney Spears dostała buty od Jennifer Lopez

Kto by pomyślał! Okazuje się, że nawet w amerykańskim show-biznesie istnieje przyjaźń pomiędzy największymi gwiazdami, co udowodniły Britney Spears i Jennifer Lopez.

Po ostatnim koncercie Britney w Las Vegas, która w grudniu skończy swoją czteroletnią rezydenturę w mieście wiecznej rozrywki, w garderobie czekał na nią piękny prezent. Spears po swoim show odebrała czarne pudełko, w którym znajdował się list z krótką, ale jakże motywującą dedykacją od Jennifer Lopez:

Britney, wymiotłaś w Vegas! To dla ciebie!

Co znalazło się w paczce? J.Lo przysłała Brit parę cielistych, wyprofilowanych botków zdobionych kryształkami, które stworzyła w kolaboracji ze słynnym domem mody Giuseppe Zanotti. Szpilki bez problemu można kupić w internetowym sklepie marki. Za ten konkretny model należy zapłacić niewiele ponad 6 tysięcy złotych.

Uroczy gest Jennifer, prawda?

Jennifer Lopez w pierwszej sesji z ukochanym dla prestiżowego magazynu! Pozują w łóżku i nie szczędzą sobie namiętności!

Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Rihanna i Beyonce retuszują swoje słynne pośladki? Gwiazdy w rzeczywistości wyglądają zupełnie inaczej!

To naprawdę Britney Spears? Księżniczka popu pokazała odważne zdjęcia bez makijażu

Najlepsza piosenka Britney Spears to…Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×