Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Co za zwrot! Angelina Jolie pogrywa sobie z Bradem Pittem! Załamany aktor jest gotowy zapłacić astronomiczną kwotę!

Angelina Jolie i Brad Pitt


Angelina Jolie i Brad Pitt nadal wojują ze sobą w temacie rozwodu

Cały celebrycki świat wstrzymał oddech, kiedy to piękna Angelina Jolie i przystojny Brad Pitt ogłosili swoje rozstanie. Mimo, że ich małżeństwo od roku przeszło już do historii, para nadal nie może się porozumieć w sprawie prawnego zakończenia swojego małżeństwa. Ostatnio w magazynie In Touch Weekly pojawiła się zaskakująca informacja o warunkach porozumienia pomiędzy małżonkami. Ponoć aktor miał zaproponować żonie gigantyczne pieniądze, żeby wreszcie doprowadzić do sfinalizowania rozwodu!

Aktorzy od roku nie mogą znaleźć wspólnego rozwiązania w temacie podziału swojego majątku oraz opieki nad dziećmi. Wspomnieć należy, że ich wspólny majątek wynosi około 400 milionów dolarów oraz dodatkowo kilkanaście luksusowych nieruchomości.  Angelina i Brad oczywiście podpisali intercyzę, Brad również miał zaproponować Jolie, tyle pieniędzy, ile tylko będzie chciała, bowiem bardzo zależy mu na tym, aby wreszcie  zakończyć całą aferę rozwodową.

Brad Pitt przekazała swojemu prawnikowi, aby ten przekazał Angie jakąkolwiek kwotę, którą zażąda. Mimo że mają intercyzę – zdradziło źródło dziennikarzom In Touch Weekly – Jest gotów dać połowę z jego 250 milionów dolarów fortuny.

Zjawiskowo piękna Jolie jednak nie zgadza się na takie warunki i nie chce żadnych pieniędzy Brada. Walczy także o zwiększenie prawa do opieki nad dziećmi: 16-letim Maddoxem, 13-letnim Paxem, 12-letnią Zaharą, 11- letnią Shiloh oraz 9-letnimi bliźniakami: Knoxem i Vivienne. Uniemożliwia tym samym Bradowi realizację jego warunków w tej kwestii.

Brad nie chce „wykupić” Angeliny i zupełnie nie obchodzi go, co pomyśli sobie opinia publiczna. Pierwszą motywacją do tego działania są ich dzieci. On ma nadzieję, że ofiarowując Angie dużą część swojego majątku, pozwoli zapewnić im życie na dotychczasowym poziomie – twierdzi źródło.

Jolie wydaje milion dolarów rocznie na samą ich ochronę, a koszty będą rosły. Bradowi zależy także, by jego żona mogła wciąż kontynuować swoją działalność charytatywną, nie musząc martwić się o finanse.

Tematu pieniędzy nie skomentowała ani Angelina, ani Brad. Trzymają się swojego postanowienia, że nie będą mediom opowiadać o swoim rozwodzie. Warto wspomnieć również, że ostatnie doniesienia głoszą o nowym związku 53 letniego Pitta z młodszą o 32-lata aktorką –  Elli Purnell.

 Może to dlatego gwiazdor pragnie szybszego rozwodu?

Angelina Jolie powróciła na salony i dopiekła kochance Brada Pitta! Na długo zapamięta to spotkanie twarzą w twarz!

Oh la la! Nawet Angelina Jolie nie funduje takich widoków w Los Angeles co Anna Wendzikowska! Polska gwiazda zaszalała i pokazała się prawie nago!

Dzieci są mądrzejsze od Angeliny Jolie i Brada Pitta! Ich decyzja na temat przyszłości jest godna podziwu!

Czy obejrzysz film o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×