Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Ale to już było… i wróciło znowu. Angelina Jolie wyrwała dzieci od Brada Pitta i daje mu nieźle popalić

Brad Pitt oskarża Angelinę Jolie


Brad Pitt i Angelina Jolie kłócą się o dzieci

Wydawało się, że jakiekolwiek konflikty między Bradem Pittem a Angeliną Jolie zostały już zażegnane, wyjaśnione i dogadane, a byli małżonkowie układają sobie życie oddzielnie, w spokoju, darząc siebie wzajemnym szacunkiem. Brzmi pięknie, ale niestety tak nie jest.

Przedwczoraj zagraniczne media informowały o kolejnym konflikcie pomiędzy byłymi małżonkami. Tym razem punktem zapalnym była Angelina, która na Złote Globy zabrała ze sobą 14-letnia syna Paxa. Chłopiec pozował z matką na czerwonym dywanie i brylował za kulisami uroczystej gali. Na drugi dzień po tym, jak świat obiegły zdjęcia Angeliny czule przytulającej swoje dziecko na czerwonym dywanie, Brad wpadł w szał. Okazało się, że aktorka nie skonsultowała z byłym mężem swojego pomysłu o udziale Paxa w wielkiej gali. Co więcej, na drugi dzień po awanturze Angelina wybrała się na kolejne rozdanie nagród, na które zabrała córki Zaharę i Shiloh. O reakcji Pitta informuje serwis internetowy Hollywood Life:

Brad i Angelina są na wojnie o rodzaj opieki nad dziećmi. Angelina ciągle zabiera ze sobą dzieci na czerwone dywany i rozdania nagród, co bardzo im się podoba, podczas kiedy Brad robił coś zupełnie przeciwnego. Ona zachowuje się jakby była ich najlepszą przyjaciółką i zabiera je wszędzie gdzie sama bywa, on z kolei stara się wpoić im tradycyjne wartości i skromność, tak jak sam był wychowywany. Kiedy media donoszą o jej kolejnych wyjściach z dziećmi, on się wścieka i jeszcze bardziej próbuje dać im ciche, spokojne normalne życie. Ich metody są tak skrajne, że były ważnym argumentem podczas ich rozstania i są powodem tego, ze do dzisiaj oboje są w stanie wojny.

Najważniejsze jest dobro dzieci. Oby Angelina i Brad pamiętali o tym przed kolejną tego typu sytuacją.

11-letnia Shiloh Jolie-Pitt miała okropny wypadek! Oby z tego wyszła!

Brad Pitt wpadł w szał na widok tych zdjęć Angeliny Jolie. Koncertowo zagrała mu na nosie!

Ujawniono tożsamość niedoszłego męża Angeliny Jolie! To z tym miliarderem miała romans po rozstaniu z Bradem Pittem! Przystojny?

Po czyjej stronie jesteś w sprawie rozwodowej Angeliny Jolie i Brada Pitta?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×