Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Borys Szyc zagra słynnego artystę. Do tej roli schudł kilkanaście kilogramów [zdjęcia]

Borys Szyc


Borys Szyc wcieli się w Tadeusza Kantora, słynnego artystę i założyciela teatru Cricot 2. Tytuł filmu to „Nigdy tu już nie powrócę” – choć nie jest wykluczone, że ewoluuje. Czy to szansa na zmianę wizerunku aktora, który do tej pory był kojarzony raczej z rolami komediowymi?

Za reżyserię odpowiada Jan Hryniak, który stworzył serial „Czas Honoru. Powstanie”.

Borys Szyc na potrzeby roli mocno schudł –  stracił kilkanaście kilo. A wszyscy myśleli, że to za sprawą starej-nowej miłości.

Zobacz: Borys Szyc oświadczył się i Justynie Jeger-Nagłowskiej?

Borys chował się w kulcie Kantora, wiele o nim wiedział. Jego mama była studentką artysty w krakowskiej Akademii. On świetnie oddaje charakter Kantora, jego temperament, wewnętrzne rozedrganie, a przy tym nie boi się zmierzenia z tą postacią – powiedział Jan Hryniak dla RMF FM

Zdjęcia powstają w Krakowie, Tarnowie, ale też poza granicami Polski-  w Paryżu, Florencji i Nowym Jorku.

Premiera filmu w kwietniu 2016 roku, dokładnie w 101 rocznicę urodzin Tadeusza Kantora.

Tadeusz Kantor Fot.FB

Tadeusz Kantor
Fot.FB

Tadeusz Kantor

Tadeusz Kantor
Fot.FB

Borys Szyc

Fotografia: ONSKomentarzy: 1


Lidias | 15 lipca 2015, 14:30

ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na slimcea bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam Slimcea.


Dodaj komentarz
×