Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Wielka zagraniczna gwiazda przejęła się chorobą Lecha Wałęsy! [WIDEO]Bono o Lechu Wałęsie

Bono, czyli lider legendarnej grupy U2, od kilkudziesięciu lat głośno wyraża swoją sympatię do Polski. Nieco ponad rok temu, podczas przemówienia w amerykańskim kongresie jasno wyraził swoje zdanie na temat rządów PiS. W trakcie komentarza na temat kryzysu uchodźców stwierdził, że takie kraje jak Polska i Węgry „idą w kierunku hipernacjonalizmu” i porównał je do nazistowskich Niemiec lat 40.

Ostatnio kontrowersyjny wokalistka, gdy dowiedział się, że legendarny przywódca Solidarności Lech Wałęsa przebywa w szpitalu pozdrowił go i życzył Wałęsie szybkiego powrotu do zdrowia.

Wiecie, że naprawdę kocham Polskę? Tam zagraliśmy najlepsze koncerty. Lech Wałęsa to wielki człowiek. Ma wielkie serce. Ciągle potrzebujemy solidarności na tym świecie, nie uważacie? – powiedział po koncercie w Berlinie.

Przypomnijmy, że podczas swojego pierwszego koncertu w Polsce, w 1997 roku, U2 w trakcie utworu New Year’s Day wyświetlili na wielkim ekranie zdjęcia z manifestacji Solidarności i Lecha Wałęsę. Muzycy U2 wystąpili również na Mercedes-Benz Arena w Stuttgarcie w ramach Innocence + Experience Tour. Bono, zapowiadając wówczas piosenkę nawiązującą do wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, rozwinął na scenie polską flagę z napisem Solidarność, a następnie ucałował ją i oddał publiczności.

Lubimy grać tę piosenkę dla naszych przyjaciół z zagranicy- powiedział Bono.

Kayah wspiera chorego Lecha Wałęsę! Wiemy również w jakim stanie jest były prezydent Polski

Co tu można pisać..,❤️❤️❤️❤️❤️

Opublikowany przez Małgorzata Naukowicz na 12 lipca 2017

Bono i Lech Wałęsa w Paryżu, 2008 rok

Bono i Lech Wałęsa w Paryżu, 2008 rok

Lech Wałęsa w szpitalu

Lech Wałęsa w szpitalu

Którą parę prezydencką oceniasz najlepiej?Komentarzy: 1


Gość | 14 lipca 2017, 19:04

Taaaaa na pewno bardzo sie przejal.


Dodaj komentarz
×