Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Bójka w Sejmie! Pracownik biura PiS zaatakowany przez aktywistę. Mamy zdjęcia!

Bójka w Sejmie


Bójka w Sejmie

W polskim Sejmie co jakiś czas dochodzi do różnego rodzaju incydentów. Nie brakuje także zabawnych zdarzeń. Do takich można zaliczyć chociażby reakcję Jarosława Kaczyńskiego podczas jednego z posiedzeń.

Zobacz: W sejmie awantura, a Jarosław Kaczyński ma dobry humor. Nie uwierzycie, co robił podczas posiedzenia 

Dziś doszło do poważniejszego incydentu. Podczas wywiadu z posłem Ryszardem Terleckim miała miejsce szarpanina. Na sejmowym korytarzu pojawił się członek Fundacji im. Dobrego Pasterza z Sosnowca. Chciał on zadać pytanie posłowi Terleckiemu. Nie udało mu się to i na początku został powstrzymany przez członków biura prasowego PiS, a potem musiała zainterweniować straż marszałkowska. Mężczyzna został wyprowadzony.

Zobacz: Z sejmowego korytarza do zarządu państwowej spółki. Były senator PiS dostał pracę w Banku Pocztowym

Czy popierasz rządy Prawa i Sprawiedliwości?Komentarzy: 11


Gość | 13 września 2016, 07:35

„Pracownik biura PiS zaatakowany przez aktywistę” – czy ten kto pisał ten artykuł w ogóle widział przebieg zdarzenia??? Bo raczej było odwrotnie i atakującym był tan obłąkany PiSior. Amatorzy.


Kemot | 12 września 2016, 21:51

Ten ktoś kto opisał zdarzenie albo nie widział tego albo jest z pisu, czyli kłamcą i debilem który myśli, ze zaklamie rzeczywistośc.


maria | 12 września 2016, 18:42

nic wam nie pomoże skomlenie PIS i tak wygra


Gość | 12 września 2016, 17:09

PiS to patologia,która wykorzystuje biednych,sfrustrowanych ludzi


Roza | 12 września 2016, 16:34

Co ma wspólnego marszałek sejmu do przeciwstawienia sie rozdzielaniu dzieci wywożonych za granice. ??/ Pan który chciał uzyskać odpowiedz lub chciał interweniować w tej sprawie. to chyba nie tedy droga do nagłaśniania spraw. Co by to było gdyby każdy obywatel przyszedł do sejmu i chciał wygłosić swoje żale lub załatwić swoja sprawę powstałby chaos. Przyjmują biura poselskie w miastach i tam należy zgłaszać bolące nas sprawy. Ci którzy są przeciw rządowi 87% to niestety ludzie którzy popierają,korupcję, sprzedaż dóbr narodowych. i oczywiście popierają poprzednią ekipę rządową. Znam przykład z przed kilku lat liczne rodzeństwo było rozdzielone do różnych krajów i wtedy nikt nie interweniował .


lewak | 12 września 2016, 16:16

Popierasz rząd boś głupia


Gość | 12 września 2016, 15:42

marta a idż w pis-du


Gość | 12 września 2016, 15:38

Było widać kto zaatakował .Tak się rodzi nienawiść człowieka do człowieka (już to mamy w Polsce) w wszystkiemu jest winny 1 sort. WSTYD I HAŃBA NA CAŁY ŚWIAT.


marta | 12 września 2016, 15:35

Popieram RZAD PIS-u.


Gość | 12 września 2016, 15:16

Precz z PiSem!!!


TO KLAMSTWO!! | 12 września 2016, 14:59

PISMAKU – TY FALSZYWY PALANCIE!! NIE KLAM!! WSZYSTKO POKAZANE JEST W TV!! WSZYSTKO WIDZIALEM JAK BYLO!!! TO PRACOWNIK PIS-LAMU ZAATAKOWAL NIEWINNEGO CZLOWIEKA, KTORY STANAL PRZED TERLECKIM I ZAPYTAL GO – KIEDY PRZESTANA BYC ROZDZIELANE DZIECI – RODZENSTWO Z DOMOW DZIECKA I WYWORZONE ZA GRANICE!!!!!!!!!! DZIECI SA WRECZ SPRZEDAWANE (!!!) A ONE TEGO NIE CHCA!!! FACET MOWIL W IMIENIU TYCH DZIECI, KTORE PLACZA I NIE CHCA WYJEZDZAC NA SILE Z POLSKI! PRZY TAKICH ADOPCJACH CZESTO ROZDZIELANE SA Z RODZENSTWEM JUZ NA CALE ZYCIE!! – I WY TO POPIERACIE??? FACET STAJE W OBRONIE POLSKICH DZIECI A TAKA PIS-LAMSKA KVRWA GO ZAATAKOWALA!!! BO NIE CHCIELI, ZEBY POLACY WIDZIELI TEGO FACETA, KTORY BRONI DZIECI Z DOMOW DZIECKA!! TO JEST PODLE! OBRZYDLIWE!! NIE TAKIE PANSTWO PIS-LAM OBIECYWAL!!! LUDZIE – OBUDZCIE SIE!! REAGUJCIE!!


Dodaj komentarz
×