Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Ten seksskandal niemal zniszczył karierę Bogusława Lindy! Chciał o tym zapomnieć ale koncertowo wysypał go do tabloidu najbliższy przyjaciel!O tym występku Bogusław Linda chce zapomnieć. Seksskandal niemal zniszczył jego karierę

Bogusław Linda znany i uwielbiany aktor od wielu lat jest w związku małżeńskim z Lidią Popiel. Para ma dorosłą córkę Aleksandrę. Linda uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów, jego role twardych bohaterów na zawsze wryły się w kanon polskiego mocnego kina. Aktor nadal cieszy się ogromnym powodzeniem u kobiet, choć z pewnością obecnie jako 65 letni mężczyzna niewiele może już z tym faktem zrobić…Warto jednak przypomnieć, że gwiazdor ma na sumieniu wielce haniebny czyn, do którego nigdy oficjalnie się nie przyznał. Sekret ten wyjawił jednak mediom jego przyjaciel! To wydarzenie niemal zniszczyło karierę aktora.

 

To, co kiedyś wydarzyło się w życiu Bogusława Lindy przez długi czas było tajemnicą. O sprawie postanowił opowiedzieć mediom jego przyjaciel, Erwin Wencel. Bogusław Linda i Erwin Wencel przyjaźnili się ponad 25 lat. Spędzali ze sobą wiele czasu, mieli wspólne tematy i pasje, ale to co wydarzyło się na jednej z imprez, kategorycznie ją zakończyło.

Po jednym z bankietów użyczyłem gościny w swoim gabinecie mojemu najbliższemu wówczas przyjacielowi. To jest taka przyjaźń, o jakiej się marzy. Była dla mnie rzeczą niebywale cenną, a więc mój dom był domem Bogusia i mam wrażenie, że jego dom był również moim domem.(…) A, muszę dodać, co tajemnicą nie jest, że Boguś zawsze na bankiety przychodził z pistoletem Sig Sauer i po kilku „łyskaczach” miał zwyczaj, że otwierał okno i strzelał w przestrzeń (…) Po jakimś czasie przebudziłem się i chciałem sprawdzić, czy Boguś nie czmychnął z tym pistoletem. Delikatnie podszedłem, uchyliłem drzwi i zobaczyłem, jak moja naga żona, Ewa, kocha się z nagim Bogusiem w moim łóżku. Małżeństwo moje się przez to rozleciało. Przyjaźń się skończyła – wspominał Erwin Wencel w wywiadzie dla Super Expressu.

Podczas żenującej sytuacji, kiedy to Wencel przyłapał Lindę i swoją żonę w łóżku, przestraszony Linda uciekł przez taras zostawiając za sobą spodnie i broń pod poduszką! Linda wówczas zachował się skandalicznie w stosunku do swojego kolegi nadużywając jego gościnności i przyjaźni. To zapewne dlatego Wencel po tylu latach, postanowił podzielić się z mediami swoją traumą. Warto dodać, że małżeństwo Wenclów tej próby nie przetrwało, a „przyjaciele” od tamtego zajścia nie utrzymują ze sobą kontaktów.

Środowisko LGBT oszalało! Bogusław Linda zdobył się na przełomowe wyznanie!

 

Córka Bogusława Lindy ma już 25 lat! Piękna Aleksandra debiutuje jako aktorka w filmie! Zobaczcie jak wydoroślała!

Ociekające seksem Dygant, Popławska, Bołądź, Warnke i Wieniawa ponownie wymiatają u Vegi! Zobaczcie pierwsze ostre kadry z filmu „Kobiety mafii” [DUŻO ZDJĘĆ]

 

Czy lubisz Bogusława Lindę?Komentarzy: 3


Gość | 27 listopada 2017, 00:26

Wencel powinien odstawić wódę, bo fałszuje mu nieco obraz rzeczywistości…


Gość | 26 listopada 2017, 19:50

lubi także postrzelać sobie z bandoleciku do zwierzątek żeby dodać sobie animuszu


Gość | 26 listopada 2017, 16:10

Zwykły h… do tego z taką sierota. Masakra. Słyszałam o tym i od tego czasu czuje niesmak jako do osoby, bo cenie sobie prawdziwa przyjaźń.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×