Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Bogusła Linda, Jacek Rozenek i inne gwiazdy na Turnieju Art Cup w Zakrzowie

Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd Art Cup po raz XIX odbyły się w Zakrzowie


Bogusła Linda, Jacek Rozenek i inne gwiazdy na Turnieju Art Cup w Zakrzowie

W ostatni weekend wakacji tłum gwiazd po raz XIX zjechał się do Zakrzowa na Opolszczyźnie, aby celebrować sztukę jeździecką i z całą pewnością można powiedzieć, że było to spotkanie pokoleń. Gośćmi Klubu Lewada byli aktorzy, którzy przyjeżdżają tu każdego roku, a ostatni weekend sierpnia, od początku istnienia imprezy, ale też tacy, którzy są na początku drogi aktorskiej, a w tym projekcie uczestniczyli po raz pierwszy.

Na znakomicie przygotowane zawody przyjechali w tym roku takie tuzy jak Bogusław Linda, Roch Siemianowski, Anna Powierza, Maciej Gleba Florek, Iwona Guzowska, Jacek Rozenek, Michał Malinowski, Ewa Kania, Emilia Krakowska, Mariusz Krzemiński, Anna Kaczmarczyk, Jerzy Szejbal, Tomasz Lulek, Halina Rowicka, Piotr Polsk, Piotr Szwedes a to tylko część nazwisk.

Zawody odbywały się w kategorii ujeżdżenie, west, skoki przez przeszkody i powożenie. Poszczególne kategorie wygrali: Anna Powierza, Michał Malinowski, Mariusz Krzemiński, Mateusz Masternak. Liczne pokazy i prezentacje przyciągnęły do Zakrzowa nie tylko miłośników koni, ale także publiczność, która chciała zobaczyć sportowe zmagania swoich filmowych i telewizyjnych ulubieńców.

Zobacz także: Bogusław Linda wyśmiewa plany telewizji dotyczące filmów historycznych. Dodaje: Jedynka i Dwójka przestały istnieć

Jacek Rozenek podczas Turnieju Art Cup w Zakrzowie

Jacek Rozenek podczas Turnieju Art Cup w Zakrzowie

Czy uprawiasz regularnie sport?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×