Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Złote Globy 2018: Ubrała się cała na czerwono, wywołała skandal, a teraz się tym chwali! Internauci chcą ją zlinczować!

Blanca Blanco - Złote Globy 2018, skandal


Blanca Blanco nie żałuje wyboru kreacji na Złote Globy

drobne wpadki, z których Internet chwilę się pośmieje, a potem zapomina o ich istnieniu i jest kreacja, którą Blanca Blanco wybrała na 75 rozdanie Złotych Globów, które odbywało się w nocy z 7 na 8 stycznia w Stanach Zjednoczonych. Aktorka zdecydowała się złamać umowny dress code między gwiazdami, którym najsłynniejsze kobiety z show-biznesu bombardowały czerwony dywan i zamiast czarnej sukienki, podkreślającej poparcie dla sprzeciwu wobec przemocy seksualnej w stosunku do kobiet, Blanca wybrała… welur w neonowym, czerwonym kolorze.

Trudno powiedzieć czy hashtagi #TimesUp i #OnSundayWeWearBlack umknęły jej uwadze – używa social mediów niezwykle aktywnie – czy postanowiła je zignorować, ale na czerwonym dywanie wywołała prawdziwą sensację. W dodatku wcale nie w tym dobrym znaczeniu.

Media i fani natychmiast zaatakowali ją na portalach społecznościowych, a aktorka postanowiła zrobić to, co mogła, by się obronić. Swój niefortunny wybór garderoby skomentowała bardzo krótko:

Zawstydzanie jest częścią problemu – napisała na swoim Twitterze

Odnosi się tu oczywiście do angielskiego terminu shaming, który oznacza wytykanie palcami, wywoływanie uczucia wstydu i zażenowania, czasem nawet zastraszanie. Gwiazda chciała najwyraźniej dać znać, że zalewanie jej sukienki krytyką jest dokładnie tak samo złe, jak molestowanie seksualne. Niestety, nie znalazła zbyt wiele zrozumienia:

  • Zachowałaś się jak s*uka. Ten jeden raz w życiu mogłaś pomyśleć o innych, a nie o promowaniu siebie. Wstydź się
  • Ten wieczór był dla kobiet, które nie mają siły walczyć o siebie, którym potrzeba jest pomoc. Te czarne sukienki nie miały powodować zniknięcia w tłumie, a solidarność z nim. Dostosowały się wszystkie. Tylko nie ty.
  • Jak można być tak bezduszną? Miliony kobiet na świecie każdego dnia krzyczą o pomoc, a ty w ten jeden wieczór, który naprawdę miał znaczenie, musiałaś chwalić się sztucznymi cyckami. Nigdy więcej nie będę wspierać twojej kariery!

To jedynie drobny wycinek z komentarzy, jakimi zasypują Blanco internauci. Przesadzają czy mają rację?

Złote Globy 2018: #TimesUp i #OnSundayWeWearBlack podbijają social media! Wiemy co oznaczają! [WIDEO]

Ale WPADKA! Jedna z gwiazd na Złotych Globach 2018 wyłamała się z tłumu! Zamiast czarnej sukni wybrała BARDZO wyzywającą kreację

Dwayne „Rock” Johnson puchnie z dumy! Jego córka dostąpiła ogromnego zaszczytu podczas Złotych Globów!

Czy wyłapujesz wpadki celebrytów w internecie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×