Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Kim Kardashian o włos od wpadki! Jej ogromny biust prawie ROZERWAŁ koszulkę!

Kim Kardashian piersi rozerwały koszulkę


Osiem stylizacji Kim Kardashian w ciągu jednego dnia

Kim Kardashian lubi myśleć, że ma swój styl. Żona Kanye Westa wzbudza swoimi stylizacjami niemałe kontrowersje za każdym razem, gdy tylko przekroczy próg własnego domu, ale o to chyba chodzi. Kiedyś Kim nosiła dużo kolorowych sukienek i fantazyjnych dodatków, teraz zakłada tylko ubrania w kolorach nude albo czarnym, a wszystko jest super obcisłe, wydekoltowane albo przezroczyste.

Kim jest jednak bardzo dumna ze swojej metamorfozy, jaką zapoczątkował Kanye West wyrzucając z jej szafy połowę ubrań. Celebrytka uważa, że ma doskonały styl, którym przeciera szlaki i wyznacza trendy (oh yeah!). Taki sam gust ma jej mąż. Oboje uważają, że są wyroczniami w dziedzinie mody, o czym wielokrotnie wspominali w rodzinnym reality-show.

Celebrytkę, która teraz skupia się na surogatce i jej przygotowaniach do porodu, przyłapali przedwczoraj paparazzi. „Przyłapali” to chyba nie to określenie, bowiem jeździli za nią cały dzień. Okazało się, że Kim, szalenie zajęta lunchem, zakupami i wizytą u kosmetyczki, nadal bardzo dba o wizerunek. W trakcie „męczącego” dnia, znalazła czas, żeby się przebrać… OSIEM razy. Zgadza się – w zwykły dzień Kim przebrała się osiem razy, za każdym w stylizacje z kolekcji swojego męża, w związku z czym wszystko było obcisłe i wydekoltowane oraz w tych samych burych, ciemnych kolorach.

Dumna Kim, której biust rozsadzał crop topy defilowała zadowolona po Calabasas z miną jakby odpowiadała za bezpieczeństwo narodowe 🙂 Który look był najbardziej trafiony?

Kim Kardashian zrujnowała wesele Sereny Williams. Przez jej widzimisię tenisistka ma problemy

Na jaw wyszedł wstydliwy problem Kim Kardashian z surogatką

Polska Barbie Anella z TVN to pikuś! TVP pokazała swoją gorącą wersję Kim Kardashian! Fani oszaleli i robią sobie z nią foty!

Czy podoba Ci się Kim Kardashian w dresie?Komentarzy: 1


elmk | 30 listopada 2017, 19:53

No jak sztuczny to i wielki to neistety może rozerwać jak się kupuje ciuchy mega dopasowane. aczkolwiek jak jak schudłam z iqacai i biust mi pozostał to miałam problem z kupieniem przylegających ciuchów. Bo gora duża a dół mały…


Dodaj komentarz
×