Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 23.11.2017

Opole 2017: Kolejne zamieszanie, tym razem z… biletami! Organizatorzy skarżą się na TVP

Opole 2017 prowadzący, kiedy


Sprzedaż biletów na festiwal w Opolu 2017 budzi kontrowersje

Dotychczas sprzedażą wszystkich biletów na Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu zajmowało się wyłącznie miasto Opole.W tym roku będzie jednak inaczej. Władze miasta Opola nie chcą sprzedawać biletów tylko na wybrane koncerty, zgodnie z zaleceniem TVP. Zatem prezes Kurski zdecydował, że od tego roku to TVP przejmuje całą dystrybucję.

Bilety należą do telewizji i to do niej trafiają zyski z ich sprzedaży. Zwyczajowo sprzedażą zajmowało się należące do miasta Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Ponieważ jednak w tym roku TVP wyłączyła ze sprzedaży koncert Jana Pietrzaka, postanowiliśmy, że nie będziemy się tym w ogóle zajmować. Trudno byłoby bowiem tłumaczyć ludziom, że nie mogą kupić pakietu biletów na cały festiwal – mówi „Presserwisowi” Katarzyna Oborska-Marciniak, rzeczniczka prasowa Urzędu Miasta w Opolu

Miasto Opole przeznaczyło na imprezę 800 tys. zł, udostępnia też amfiteatr i udogodnienia techniczne. Mieliśmy podpisać umowę na trzy lata, ale skończyło się na rocznej, ponieważ program festiwalu budził nasze wątpliwości – dodaje rzeczniczka władz Opola.

Festiwal w Opolu zaczyna się już w piątek 9 czerwca jednak biuro prasowe TVP nie informuje jeszcze, w jaki sposób telewizja zamierza rozprowadzać bilety.  Jak podała Gazeta Wyborcza:

Bilety na jubileuszowy koncert Jana Pietrzaka (10 czerwca w godz. 20-23.50) sprzedaje swoim członkom NSZZ Solidarność. Na stronie internetowej związku napisano, że „Komisja Krajowa zarezerwowała 2500 biletów, w cenie 25 zł za szt.” i że „Solidarność” zapewnia transport.

Niech to Opole może się już zacznie, bo nie nadążamy z kolejnymi aferami…

Opole 2017 bez SuperJedynek! To nie koniec zmian w programie. Co z koncertem pamięci Wojciecha Młynarskiego?

Jan Pietrzak - 25 lat Super Expressu

Jan Pietrzak wystąpi w Opolu

Opole 2017 – czy oglądasz?Komentarzy: 9


Gośc | 21 maja 2017, 03:21

Nie trawie Pana Kurskiego i Jego publicznej telewizji więc nie zrobię wyjątku by oglądać festiwal.Jestem z tymi artystami , którzy zrezygnowali ze swojego występu.Dalszy ciąg ,,dobrej zmiany”. Który to już odcinek? /bo się pogubiłam.


Babcia Józia | 20 maja 2017, 23:30

Publikę Pieprzakowi zwiozą autokarami, a po 50 zł dopłacą tym, co będą siedzieć na tym spędzie partyjno-związkowym. Słowo wstępne wygłosi tow. Wiesław. Nie oglądam od dawna TVKura, ale tym razem zrobię wyjątek i popatrzę na ten cyrk. Niech żyje PRL bis.


PeryskopGość | 20 maja 2017, 16:56

Jak zwykle siać propagande wszędzie jak nie w Brukseli to w Opolu nic nie może się udać i wszystko jest źle co to za mętalność ile nienawiści


jura | 20 maja 2017, 13:04

TVP sprzedaje bilety bo nie chce znowu aby wygwizdano Prezesa tak jak rok temu


Gość | 20 maja 2017, 05:05

W pis du, niech se rozprowadzają te bilety między swymi członkami partii, bo to na ich poziom …i tak nikt tego badziewia nie chce oglądać, bo normalni nie oglądają telewizji buraczanej…A żeby słupki oglądalności zrobić , prezes zapowie swoim, że „każdy patriota MUSI tam być, bo to jest festiwal POLSkIEJ piosenki” i wtedy publiczność będzie swoja, przynajmniej na Pietrzaku , żeby w tym roku wstydu ze strony publiczności nie było i żeby go nikt nie wygwizdał . A normalna Polska i tak się będzie dalej śmiała ich skandali , bo narazie skandal skandalem pogania.


jumper | 20 maja 2017, 00:08

Przerzucić do Izraela. Skoro wielu żydów pobiera polskie renty i odszkodowania, dać im festiwal w oryginale. Obrzezać co nieco z ramówki. Logo z Kurskim. A bilety sprzedać przodownikom w kibucach.


Gość | 19 maja 2017, 23:48

no i bardzo dobrze niech nikt nie kupuje tych biletów i będzie pusto i gwiazdy nie będą występować bo nie będą dla kogo. a i Disco polo też nie chcą na Festiwalu w opolu i miasto też nie chcę. niech się wypchają .
najlepiej będzie jak Polsat przejmie ten cały festiwal opole i będzie dobrze.


Gość | 19 maja 2017, 23:26

pod karą utraty roboty…jak kiedyś


Gośćb3 | 19 maja 2017, 22:36

Ha,ha,ha, będą organizować publikę Pietrzakowi. Ciekawe,czy w nagrodę,czy za karę ? Wstyd i hańba dla tv i Pietrzaka.


Dodaj komentarz
×