Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Co tam baby shower polskich gwiazd! Beyonce miała aż trzy i to bardzo luksusowe! Wiemy, jak wyglądały

Beyonce pobiła rekord lajków na Instagramie


Beyonce urządziła trzy baby shower

Już wkrótce Beyonce i Jay-Z zostaną rodzicami bliźniaków. Gwiazda bardzo cieszy się z kolejnej ciąży i za każdym razem, kiedy wybiera stylizacje na kolejne wyjścia, z dumą podkreśla swój brzuszek.

Ostatnio modne jest organizowanie baby shower. Beyonce jest bezkonkurencyjna nie tylko na scenie, ale także w życiu prywatnym. Postanowiła zorganizować trzy takie imprezy. Jak donosi informator Star Magazine, pierwsza z nich miała miejsce w Nowym Jorku, druga w Houston, rodzinnym mieście wokalistki, a trzecia w wynajętym apartamencie prezydenckim w jednym z hoteli w Beverly Hills:

Tematem imprezy było „SPA”. Zaproszone koleżanki, w tym m.in. Kelly Rowland, Jessica Alba, Gwyneth Paltrow i Nicole Richie spędziły całe popołudnie na zabiegach pielęgnacyjnych. Wynajęto też wróżkę, która stawiała im karty. Na stołach królowała angielska zastawa i tort z jadalnymi kwiatami. W ramach prezentów goście wykupili chyba całą ofertę z linii Dior dla dzieci – wyznał informator

Znana mama już dziś wie, że jej przyszłe dzieci będą gwiazdami. Przypomnijmy, że imię pierwszej córki, Blue Ivy to zastrzeżony znak towarowy.

Zobacz: Ciężarna Beyonce znów zachwyca! Gwiazda pokazała zdjęcia z kolejnej sesji z brzuszkiem

Beyonce - sesja w ciąży

Beyonce urządziła trzy baby shower

Beyonce - sesja w ciąży

Baby shower Beyonce

Beyonce w pierwszej ciąży - rozdanie nagród MTV VMA 2017

Beyonce urządziła huczne baby shower

Czy planujesz w tym roku zajść w ciążę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×