Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Agent Gwiazdy 3: W piątym odcinku odpadł uwielbiany przez widzów przystojniak!

Agent Gwiazdy 3 kto w finale, Kinga Rusin


Beniamin Andrzejewski odpadł z Agent Gwiazdy

W najnowszym odcinku show TVNAgent Gwiazdy 3 było bardzo gorąco. Przede wszystkim za sprawą Julii Wróblewskiej, która pełniła funkcję skarbnika i straciła wszystkie pieniądze grupy! W grze pozostało dziesięcioro zawodników. Wszyscy uczestniczyli zawzięcie w ekscytującej wycieczce rowerowej walcząc ochoczo o upragnione jokery.

W piątym odcinku Agenta Gwiazdy do rywalizacji stanęło już tylko dziesięcioro uczestników: Julia Wróblewska, Maja Włoszczowska, Piotr Świerczewski, Ilona Ostrowska, Michał Mikołajczak, Anna Lucińska, Karolina Ferenstein-Kraśko, Tomasz Ciachorowski, Beniamin Andrzejewski oraz Peja.

Tytułowy agent ponownie zmylił wszystkich uczestników, utrudniając im wykonanie zadań na Bali. Na koniec odcinka celebryci tradycyjnie musieli rozwiązać quiz wiedzy o agencie prowadzony przez Kingę Rusin. Tym razem najsłabiej wypadł Beniamin Andrzejewski, który w 5 odcinku zakończył swój udział w programie.

Jak myślicie, kto jest agentem?

Peja pochwalił się ślicznym synkiem! Na widok tej nowej fotki można się rozpłynąć ze słodyczy

Młody tata Peja zmienił swój wygląd nie do poznania! W programie „Agent Gwiazdy” odnalazł prawdziwego przyjaciela!

Agent Gwiazdy 3: Kto odpadł w czwartym odcinku? Z programem pożegnała się pierwsza kobieta

Kto jest agentem w Agent Gwiazdy?Komentarzy: 2


Gość | 22 marca 2018, 11:12

na 1000 procen krasko jest agenetem co wiadomo od poczatku programu – więc słabo sie ogląda znając finał od pierwszego odcinka


Gość | 22 marca 2018, 00:24

Sorry, ale przystojny Beniamin to klasyczny przedstawiciel swojego pokolenia – świetna stylizacja, białe zęby, nienagannie przystrzyzona broda, zadbane ciało, opanowany balet gestykulacji i brak umiejętności współpracy w grupie, kompletny brak widzenia drugiego człowieka, zasady savoir vivru to dla niego nowa marka odzieżowa, samodzielność to obiekt latający z gry komputerowej, a własne zdanie na każdy temat to najważniejsze jego prawo i wara mieć jakiekolwiek oczekiwania na refleksję. W skrócie – uroczy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×