Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Romantyczna Beata Szydło wtulona w przystojnego prezydenta Francji! Scena jak z filmu o miłości!Beata Szydło i Emmanuel Macron spotkali się w Paryżu

W czwartek, 23 listopada w Paryżu odbyło się spotkanie premier Beaty Szydło z prezydentem Francji – Emmanuelem Macronem.

Omówiliśmy delikatną kwestię reformy wymiaru sprawiedliwości w Polsce – oznajmił Macron.

To było dobre i potrzebne spotkanie. Są kwestie, które nas różnią, to naturalne – oceniła Szydło.

Spotkanie trwało pół godziny dłużej niż było to planowane:

Nasze dyskusje dotyczące spraw bilateralnych polegały przede wszystkim na omówieniu delikatnej kwestii reformy wymiaru sprawiedliwości w Polsce; debata dzisiaj dotyczy kompatybilności tej reformy z wartościami UE – wskazywał prezydent Francji na wspólnej konferencji z Beatą Szydło.

Macron oznajmił również, że jeśli Komisja Europejska uzna, że polska reforma jest niezgodna z traktatami, to „będą wyciągane konsekwencje”.

Polska przywiązuje ogromną wagę do tego, aby przestrzegane były wszystkie zasady, wartości i prawa – odpowiedziała polska premier.

Szydło poinformowała, że Emmanuel Macron przyjął zaproszenie do Polski w 2018 roku, na 100-lecie niepodległości kraju:

 Powiedziałem pani premier, że Francja oczywiście nie będzie oceniać sposobu postępowania innych krajów, ale że debata dzisiaj dotyczy kompatybilności tej reformy z wartościami Unii Europejskiej, Karty Praw w ramach Europejskiej Karty Praw Człowieka – powiedział francuski prezydent w czwartek w Paryżu.

Zachęcamy Polskę do kontynuowania konstruktywnego dialogu z Komisją Wenecką – oświadczył Macron.

Czwartkowe spotkanie z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem premier Szydło oceniła oczywiście jako „dobre i potrzebne”:

Udało nam się wyjaśnić wiele wątpliwości. Są jeszcze kwestie, które nas różnią. Jest rzeczą naturalną, bo inne są interesy Francji, inne są interesy Polski. Mamy swoje uwarunkowania, ale dla mnie najważniejsze jest to, że oboje przedstawiliśmy argumenty, wizje, propozycje, które mogą łączyć Polskę i Francję. Nie tylko w naszych relacjach bilateralnych, ale również w naszej wspólnej pracy na rzecz rozwoju Unii Europejskiej – powiedziała Szydło

Cieszę się, że prezydent przyjął zaproszenie do wizyty w Polsce w roku przyszłym. To jest rok niepodległości, 100-lecia niepodległości mojego kraju. To jest dla nas bardzo ważne, ponieważ Polska, jak i Francja, to są państwa, które doceniają i cenią demokrację, wolność, sprawiedliwość i solidarność – dodała

Pani premier dodała jeszcze:

Polska jak chyba żaden inny kraj docenia, co to znaczy być wolnym, demokratycznym państwem, co to znaczy być państwem suwerennym”. „Nasza historia nauczyła nas, że wolność, suwerenność, solidarność i demokracja to są wartości, których musimy bronić ponad wszystko. Polska, podobnie jak Francja, jest państwem, które przestrzega i niezwykłą rolę przywiązuje do tego, by przestrzegane były wszystkie zasady, wartości i prawa, również prawa europejskie. Wszystko to, co w Polsce dzieje się, dzieje się w ramach tych procesów. O tym również rozmawialiśmy

Beata Szydło popisała się zatem kwiecistą mową, zaprezentowała również swój oryginalny styl z najwyższej półki. Szydło w Paryżu pojawiła się w typowej dla siebie babcinej niebieskiej garsonce. Marynarka pani premier była lekko przymała, filuternie wywinięte mankieciki odsłaniające kolorową podszewkę również szału nie zrobiły.

Jakość tkaniny, z której uszyto kostium dla polskiej premier nie należała do najlepszych, świadczą o tym widoczne zagniecenia na spódnicy Szydło. Prezydent Francji natomiast był jak zawsze ubrany perfekcyjnie. Zabrakło jednak jego pięknej żony, Brigitte Macron.

 Najważniejsze jest jednak to, że pani premier jest z siebie bardzo zadowolona.

Donald Tusk oburzony wypowiedzią Beaty Szydło! „Takie słowa w takim miejscu nigdy nie powinny paść z ust polskiego premiera”

Kuba Wojewódzki ma tylko jedno pytanie do Beaty Szydło…

Spektakularna metamorfoza Beaty Szydło! Nowy kolor włosów, nowe okulary i efekt powalający!

Czy Beata Szydło jest najbardziej wpływową Polką?Komentarzy: 1


Gość | 24 listopada 2017, 05:35

Ona romantyczna ??? Żart…raczej była b.speszona i embarrassée tymi jego pocałunkami. Ona wyciągnęła do niego tylko rękę . To Macron przyjął ją w sposób, powiedziałabym, zbyt wylewny, ale widać ,że juz taki jest delikatny, czuły i romantyczny żyjąc u boku żony Brigitte starszej o 24 lata


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×