Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Beata Kozidrak o nowej miłości i zmianach po rozstaniu z Andrzejem Pietrasem: „Wychodzimy do hoteli na drinki. To scala”

Beata Kozidrak na spotkaniu z fanami w Warszawie


Beata Kozidrak o nowej miłości, Sylwestrze 2016 i rozwodzie

Beata Kozidrak ma za sobą intensywny rok. Nie tylko rozstała i rozwiodła się z mężem Andrzejem Pietrasem. Wydała też trzecią, solową płytę i odbyła trasę koncertową po największych miastach w Polsce.

Gwiazda pomimo zmian w swoim życiu jest bardzo szczęśliwa. Cieszy się też z przeprowadzki do Warszawy po wielu latach mieszkania w Lublinie.

Jestem bardzo szczęśliwa. W tym roku odkryłam w sobie nowe pokłady energii. W każdym wieku można przeżywać coś niezwykłego, trzeba tylko nie bać się o siebie walczyć. Tak się złożyło, że to zamknięcie starej historii przyniosło powitanie czegoś nowego. Nie jest tajemnicą, że rozstałam się z mężem. Ma to jednak szereg pozytywnych następstw. Jednym z nich jest przeprowadzka do Warszawy, do której zmotywowało mnie nowe uczucie. Odkrywam teraz miłość na nowo, a to świetnie przekłada się na pracę. Mam teraz do niej jeszcze więcej zapału! – powiedziała w Fakcie

Piosenkarka na tyle zadomowiła się w stolicy, że do Lublina wpada tylko na chwilę i bardzo szybko tęskni za powrotem do nowego domu. Beata podzieliła się też sekretem sukcesu zespołu Bajm. Zawsze po koncertach spędzają razem z ekipą z zespołu wspólnie czas.

Zawsze po koncertach schodzimy w hotelu z zespołem na drinka, by odpocząć i wymienić się wrażeniami. To scala. Jest w nas tyle emocji i to się od lat nie zmienia. Cieszę się, że z Bajmem jesteśmy taką rodziną. Często słyszę od kolegów, że w innych zespołach muzycy od razu po zejściu ze sceny rozjeżdżają się do domów. My trwamy przy sobie i nie zanosi się, by to się kiedyś zmieniło

Kozidrak za kilka dni wystąpi na Sylwestrze Polsatu w Katowicach. Zapowiedziała, że zaśpiewa nowe hity „Upiłam się Tobą” czy „Niebiesko-zielone”, ale przygotowała też inne niespodzianki.

Będziecie oglądać sylwestrowe koncerty przygotowane przez stacje telewizyjne?

Zobacz: A jednak! Beata Kozidrak spędzi święta z byłym mężem? Zaskakujące oświadczenie Andrzeja Pietrasa

Beata Kozidrak na spotkaniu z fanami w Warszawie

Beata Kozidrak wystąpi na Sylwestrze Polsatu w Katowicach

Twoja ulubiona piosenka Beaty i Bajmu to…Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×