Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Podniecona Beata Kozidrak świętuje urodziny swojego byłego małżonka!

bea


Beata Kozidrak świętuje urodziny Andrzeja Pietrasa

Przypomnijmy, że Beata Kozidrak rozwiodła się ze swoim mężem – Andrzejem Pietrasem po prawie 40 latach małżeństwa. Ich rozwód odbił się w mediach plotkarskich szerokim echem. Pogłoski kuluarowe o kryzysie w związku gwiazdorskiej pary zaczęły pojawiać się już w zeszłym roku. Mówiło się wtedy, że wokalistka Bajmu wyprowadziła się z rezydencji pod Lublinem. Postanowiła na jakiś czas zamieszkać u córki Katarzyny Pietras pod Warszawą. Media podkreślały, że między Beatą Kozidrak a Andrzejem Pietrasem nie dzieje się najlepiej, jednak oni oboje konsekwentnie zaprzeczali wszelkim niepokojącym doniesieniom. Jednak już stało się jasne, wokalistka Bajmu kupiła rezydencję pod Warszawą i zamieszkała w niej bez męża.

 

W maju tego roku Beata potwierdziła, że zarówno ona, jak i jej mąż, są w nowych związkach. Od razu prasa kolorowa i portale plotkarskie zaczęły spekulować, kim jest nowy mężczyzna u boku gwiazdy, ona jednak konsekwentnie odmawiała ujawnienia jego tożsamości. Na początku maja piosenkarka złożyła pozew rozwodowy. Jak się okazało, wbrew zapowiedziom, Kozidrak nie czekała długa batalia sądowa. Już na pierwszej rozprawie, bez udziału Pietrasa, zapadła decyzja o zakończeniu ich trwającego prawie 40 lat małżeństwa.

Jestem kobieta wolną, bo sama podejmuję decyzje o swoim życiu, zarówno prywatnym, jak i artystycznym. To też jest moja forma wolności, że żyję tak, jak chcę, z tymi, którzy mnie szanują, lubią, kochają. Chcę umówić się ze znajomymi na kolację czy drinka – nikt mnie nie ogranicza. Mam wiele koleżanek, które po nieudanych związkach są tak zranione, że nie potrafią zaufać, nie chcą kolejnych rozczarowań. U nas o wielu sprawach się nie mówi, albo mówi się zdecydowanie za mało. Rozumiem lęki kobiet i chciałabym im przez swoje teksty powiedzieć, żeby się nie bały. Nie należy wmawiać sobie: już tyle przeżyłam i nic mnie w życiu nie spotka, albo: za późno na zmiany i lepiej niech zostanie tak, jak jest. Ludzie tkwią w małżeństwach bez przyszłości. Pomyślmy – przecież nie żyjemy dwa razy – ile czasu nam jeszcze zostało? – przekonuje Kozidrak.

Kolejne słowa wypowiedziane przez wokalistkę Bajmu nie pozostawiają wątpliwości, że w jej małżeństwie z Andrzejem Pietrasem nie działo się najlepiej – i to już od dłuższego czasu.

Nie toleruję braku lojalności i kłamstwa. Kiedy komuś, nieważne – kobiecie czy mężczyźnie – zaufam, otworzę się przed nim i ten ktoś to wykorzystuje. Przeżyłam coś takiego. To dla mnie bardzo bolesne. Ale nie ma takiej możliwości, bym, wiedząc o czymś przykrym, nie powiedziała, co mnie boli, tłumiła to w sobie. Uważam, że nie wolno zamiatać problemów pod dywan, bo szybko zaczyna się robić nieciekawie i potem okazuje się, że nie ma już czego naprawiać – zwierzyła się w magazynie Pani.

Z kolei na pytanie, kim jest jej nowy wybranek, Kozidrak odpowiedziała krótko: Mężczyzną. z Krwi i kości.

Aktualnie Kozidrak wraz z Pietrasem zakopali topór wojenny, bowiem wspólnie przygotowują się do spektakularnej jubileuszowej trasy koncertowej kultowego Bajmu. Ich relacje znacznie się ociepliły, a sama Beata twierdzi, ze tęskni za byłym mężem i nie potrafi bez niego poukładać swojego życia. Dowodem na to, że byli małżonkowie są w znakomitych relacjach, jest fakt, że Beata uszczęśliwiona uczestniczy w urodzinach byłego małżonka.  Kozidrak udostępniła na swoim profilu kilka cudownych fotek z urodzin, a na jej profilu instastory jej fani mogą zobaczyć filmik, na którym Beata wraz z zespołem śpiewa Pietrasowi Sto lat i wręcza byłemu mężowi pyszny torcik.

Wszystkiego najlepszego!

57 letnia Beata Kozidrak usycha bez byłego męża!? „Nie potrafi bez niego żyć”

Beata Kozidrak ma poważne problemy ze zdrowiem?! Orzeczenie wydane przez lekarza to najgorszy koszmar dla gwiazdy!

Córka Beaty Kozidrak się zaręczyła! Wiemy z kim i kiedy odbędzie się jej ślub!

Jesteś fanem Beaty Kozidrak?Komentarzy: 2


Gość | 19 listopada 2017, 17:53

Do tego ten jej zydowski nos wgniotl sie w jego nos.


Gość | 19 listopada 2017, 15:54

Jak można tak nie mieć honoru??? Niech go jeszcze w tylek pocaluje bo ma urodziny! Facet zrobił z niej wała a ona się podnieca jak malolata. Żenada!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×