Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Kolejna tragedia w życiu serdecznego przyjaciela Agnieszki Chylińskiej! Znany muzyk miał raka mózguBartek Królik ma raka mózgu

Znanego muzyka – Bartka Królika spotkała kolejna życiowa tragedia. Twórca genialnego zespołu Sistars, ojciec muzycznego sukcesu Natalii Kukulskiej i Agnieszki Chylińskiej miał guza mózgu. Bartek Królik jest jednym z najbardziej wziętych producentów muzycznych w kraju. Niestety ostatnie doniesienia o jego stanie zdrowia są coraz bardziej niepokojące.

Bartek Królik już kolejny raz w tym roku zaskoczył fanów odważnym wyznaniem. Kilka miesięcy temu artysta przyznał, że jego nowo narodzone dziecko ma zespół Downa. Producent zaskoczył fanów czułością wobec małej Jagody i zachęcił wszystkich do wspierania osób dotkniętych chorobą.

Dla mnie na tym polega prawdziwe życie, że wychodzi mu się naprzeciw. Na tym polega też prawdziwa miłość. Jest to przeciwieństwo chowania głowy w piasek – zapewniał Bartek Królik w rozmowie z WP.

Później media obiegła informacja o tym, że muzyk miał udar. Poinformował o tym na swoim Instagramie.

Do pamiętnika: jutro światowy dzień udaru. Ja obchodzę go od kilku dni. Żegnaj kebciu – witaj marchewko. Pozdrawiam was, wrócę silniejszy – wyznał Bartek Królik pod zdjęciem zrobionym w jednym ze szpitali.

Teraz okazuje się, że przyczyną pogorszenia jego stanu zdrowia była o wiele bardziej poważna. Znany producent muzyczny przeszedł operację usunięcia guza przysadki mózgowej.

Trzy tygodnie na różnych oddziałach w szpitalach odmieniły mnie na zawsze – mówił Bartek Królik w rozmowie z Na żywo

Chorobie towarzyszyły tez nietypowe objawy.

Migrenowy ból głowy bez gorączki przez 5-6 dni – wspomina artysta w Na żywo

Na szczęście lekarzom w porę udało się ustalić jaka jest przyczyna dolegliwości i teraz muzyk jest na dobrej drodze, by powrócić do zdrowia. O Bartka szczególnie martwiła się jego przyjaciółka Agnieszka Chylińska. Królik wyprodukował jej ostatnie płyty „Modern Rocking” i „Forever Child”.
Ze wszystkimi przeciwnościami losu Bartkowi pomagają rodzina i przyjaciele.

Trzymamy kciuki za Bartka.

Z ostatniej chwili: Znany muzyk i najbliższy współpracownik Agnieszki Chylińskiej miał udar mózgu!

Czy Agnieszka Chylińska jest za chuda?Komentarzy: 1


Naczelna plotkara | 30 listopada 2017, 23:38

Bando tłukow i przyglupow z Jastrzabpost, brak slow na Wasz brak komoetencji zawodowych,o mozgu nie wspomnę. Raka mozgu to mozna dostac od Waszych niusow,Bartek mial guza przysadki i juz go usunięto. Nius wiec stary i nieprawdziwy. Czyli tak,jak u Was zawsze


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×