Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Barbara Kurdej-Szatan kusi w seksownej bieliźnie! Ta fota przebiła nawet pikantne wynurzenia jej mamy!

basiol


Mama Barbary Kurdej-Szatan zdradza tajemnice z życia córki, a ona pozuje w bieliźnie

Mama uwielbianej przez widzów Barbary Kurdej-SzatanEliza Wyszomirska-Kurdej, w programie „Oczami matki” Małgorzaty Ohme, opowiedziała, jaką córką jest aktorka. Takiego wyznania nikt się nie spodziewał.  Barbary Kurdej-Szatan opowiedziała m.in. o nastoletnich latach Basi i wychowaniu córek w duchu szczerości. Jaką nastolatką była Barbara Kurdej-Szatan?

 

Przede wszystkim dzieciństwo aktorki polegało na poczuciu wolności, którą zapewnili jej rodzice. Po pierwsze mama gwiazdy nie miała prawa wypowiadać się na temat jej znajomych:

Nigdy nie mogłam się wtrącić, co do koleżanek i kolegów, nigdy mi nie pozwalała… jeśli kogokolwiek próbowałam krytykować. Była niezwykle lojalna wobec swoich przyjaciół, wtedy potrafiła pyskować – wspomina Eliza Wyszomirska-Kurdej.

Mama Barbary wprost mówi, że nie wyznaczała córce godziny policyjnej:

Basia mogła przychodzić o której chce i sama wyznaczała godzinę. Mogła to być ta 1 w nocy czy 2 w nocy, ale była zasada – musiała być odprowadzana przez kogoś albo wracać taksówką

Mama aktorki, wyznała, ze Basia potrafiła jej także zrobić niejedną awanturę.

Ona zawsze była imprezowiczką, co mnie nieco irytowało. Za dużo imprezowała i… tak jej zostało. Jeśli było pięć po pierwszej to ja już wydzwaniałam z awanturą

Mama dalej śmieje się i dodaje, że córka była imprezowiczką, ale rozsądną, jeśli można to tak nazwać.

Przyszła raz trochę za bardzo narąbana, ale awantura miała miejsce dopiero następnego dnia, bo przecież wtedy nie było sensu. Nie mogła trafić kluczem do drzwi to wtedy widziałam, co się dzieje – wspomina z uśmiechem na twarzy.

Takich słów o cudnej Basi nikt się nie spodziewał. Aktorka w młodości lubiła zaszaleć jak każda nastolatka. Jak zareagowała na słowa mamy? Jak się okazuje, sama okres dzieciństwa wspomina bardzo dobrze.

Dzięki temu że mama mi ufała, to czułam się dowartościowana. Czułam, że mam kogoś na kim mogę polegać. To jest ważne w życiu, dla dzieci, bo jeśli ktoś tego nie ma, to ma później problemy ze sobą. Ważne, żeby wspierać swoje dzieci i je doceniać – mówi Barbara Kurdej-Szatan pod koniec materiału ze łzami wzruszenia w oczach.

Pikanterii dodaje gorące zdjęcie, które Barbara Kurdej-Szatan udostępniła na swoim profilu. Z pozoru grzeczna i układna Basia, z uśmiechem na ustach pozuje w samej seksownej bieliźnie 🙂

Co wy na to? Jesteście zaskoczeni?

M jak miłość: Powrót Barbary Kurdej-Szatan! I od razu nowy romans w serialu!

Rafał Maserak ma wyjątkowe marzenie! Do jego spełnienia potrzebna mu… Barbara Kurdej-Szatan!

Jak Barbara Kurdej-Szatan straciła cnotę? Jej mama zadbała o wszystko!

 Komentarzy: 1


Zopa | 18 listopada 2017, 00:16

No figurkę ma fajną to fakt. Ogólnie ładna z niej babeczka. Taka trochę słodka i z głosu i z twarzy. 😉 Ciekawe czy musi stosowac iqacai, diety i ćwiczyć żeby utrzymac taką figurę cały czas czy ma to w genach po prostu. 😀


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×