Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 21.01.2018

Syn czy córka? Barbara Kurdej-Szatan pierwszy raz tak otwarcie o swojej drugiej ciąży!

Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka


Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży?

Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem wychowują wspólnie śliczną Hanię, jednak oboje coraz poważniej myślą o kolejnym dziecku. Jak zdradzili w wywiadzie dla magazynu Viva!, do tak poważnej decyzji namawia ich przede wszystkim córka, która nie chce już dłużej być jedynaczką.

Viva!: To teraz… syn?

Rafał: (śmiech) Bardzo możliwe.

Basia: Albo druga córka. Hania chciałaby siostrzyczkę – czytamy.

W rozmowie z dwutygodnikiem, piękna aktorka opowiedziała również o boreliozie, z którą boryka się od kilku lat:

W ogóle o niej nie myślę i nawet nie odczuwam specjalnie. Robiłam jakiś czas temu badanie kontrolne, bo w różnych laboratoriach podają inaczej wyniki i wyszło, że ona nadal, niestety, jest. Po prostu dobrze się czuję, więc pewnie jest uśpiona. Na razie jest OK. Miałam tyle pracy, były święta, kompletnie o tym zapomniałam. Ale muszę zrobić szczegółowe badania – powiedziała Basia.

W takich chwilach Kurdej-Szatan może liczyć na wsparcie swojego przystojnego męża, która na bieżąco przypomina żonie o badaniach.

Często, niestety, wbijam Basi szpilę, że musi się badać. Basia się denerwuje, ale powtarzam, że ja nie chcę jej dokuczać, tylko się martwię. Widzę, że bardzo często jest zmęczona. Basia bywa nerwowa, wiadomo, to wszystko jest spowodowane zapracowaniem, ale czasami trzeba odpuścić. Obiecała, że w styczniu zrobi wszystkie badania jeszcze raz – zdradził Rafał.

Myślicie, że 2018 będzie przełomowym rokiem w życiu Basi oraz Rafała i zdecydują się na drugie dziecko?

Tak nerwowych świąt u Barbary Kurdej-Szatan jeszcze nie było! [WIDEO]

To niesamowite! Mąż Barbary Kurdej-Szatan jest łudząco podobny do Luisa Fonsiego! Na tym zdjęciu wyglądają jak bliźniacy!

Barbara Kurdej-Szatan udaje, że to się nie wydarzyło! Zobaczcie co powiedziała nam, gdy zapytaliśmy o skandal z playbackiem Luisa Fonsi! [WIDEO]

Halina Mlynkova czy Barbara Kurdej-Szatan?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×