Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 17.01.2018

Pierwszy ważny gość odmówił przyjścia na ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle! Padły poważne zastrzeżenia!

Meghan Markle i książę Harry ślub goście


Barack i Michelle Obama nie przyjdą na ślub Meghan i Harry’ego

Polityka zagraniczna level hard! Ślubem księcia Harry’ego i Meghan Markle żyją światowe media, a to dopiero początek szału na wydarzenie towarzyskie 2018 roku. Projektanci ubiegają się o zaszczyt zaprojektowania sukni ślubnej, restauratorzy wysyłają propozycję ślubnego menu, nawet Kim Kardashian, żeby dostać zaproszenie wysłała do Meghan diamentowe kolczyki, które od razu zostały zwrócone.

Kim Kardashian robi cuda aby zbliżyć się do rodziny królewskiej! Jednak w tym przypadku MOCNO się przeliczyła!

Wiele osób z wyższych sfer zaprzyjaźnionych z rodziną królewską wie, że dostanie zaproszenie i spokojnie czeka na kopertę z królewską pieczęcią, jednak jeden przyjaciel Harry’ego prawdopodobnie nie pojawi się na uroczystości, mimo że książę marzy o tym, by był z nim w tym ważnym dniu!

Barack Obama i książę Harry znają się od kilku lat, obu łączy silna, przyjacielska więź. Książę marzy o tym by były prezydent z małżonką byli na jego ślubie, jednak okazuje się, że w rodzinie królewskiej najpierw bierze się pod uwagę protokół dyplomatyczny, a dopiero potem osobiste zachcianki, a zaproszenie byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych bez zapraszania obecnego byłoby bardzo dużym afrontem politycznym.

Aktualnie ministrowie i premier zastanawiają się jak rozwiązać tę sytuację, bo oczywiste jest, że o ile Obama jest mile widziany, o tyle Trump nie bardzo – donosi przejęty informator HollywoodLife.com.

Obama czy Trump? Kogo zobaczymy na ślubie roku?

Meghan Markle jest umęczona świętami w rodzinie królewskiej. Nie tak wyobrażała sobie Boże Narodzenie w pałacu

Książe William zaplanował już wieczór kawalerski dla Harry’ego! Skąd on wziął taki pomysł?

Na te zdjęcia czekali wszyscy! Pierwsze wspólne wyjście ciężarnej księżnej Kate i Meghan Markle! Świąteczny pojedynek na stylizacje wygrała…

Kto ma lepszy styl ubierania – Melania Trump czy Michelle Obama?Komentarzy: 1


Goral | 28 grudnia 2017, 09:21

A co tu komentować….. nie interesuje to nikogo…. ślub 2018…. wielki Dzień, ale nie dla nas tylko dla nich…. śmiechu warte te ksieciunia…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×