Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Azja Express 2: Już wiadomo które pary zobaczymy w wielkim finale!

Kto odpadł w 5 odcinku Azja Express 2? fot: X-News


Azja Express 2 – kto w finale programu?

Za nami bardzo emocjonujący półfinałowy odcinek show TVN –  „Azja Express” . Takich atrakcji chyba nikt się nie spodziewał! W dzisiejszym odcinku gwiazdy musiały pokonać szereg przeszkód, by dostać się do wielkiego finału. Pierwsza misja wiązała się z powszechnym wśród Hindusów zwyczajem przewożenia wszystkiego co możliwe na rowerze. Następnie trzy pary ruszyły w stronę skały Duke’s Nose, gdzie musiały z rozrzuconych na wysokości słów złożyć jeden z najpopularniejszych cytatów w polskiej literaturze. Jak sobie poradzili?

Jako pierwsi zadanie wykonali Marta Wierzbicka oraz Staszek Karpiel-Bułecka dzięki czemu natychmiast awansowali do finałowego odcinka. Dwie pozostałe pary czyli Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak oraz Michał Piróg i Piotr Czaykowski.  musieli poszukać noclegu i przygotować się do ostatniego etapu półfinałowego wyścigu. Przypomnijmy, że Antek Pawlicki i Piotr Ławrynowicz, awans do finału wywalczyli już w poprzednim odcinku.

Następnego dnia, podczas gry o amulet, wszystkie pary musiały zmierzyć się ze swoimi największymi fobiami. Najodważniejszy uczestnik mógł zdobyć dla swojego duetu jeden z ostatnich w programie amuletów o wartości 10 tysięcy złotych. Było bardzo widowiskowo! Joanna Przetakiewicz miała bliski kontakt z sympatycznym pająkiem i szczurami, Michała Piróga polewano zimną wodą jak na przesłuchaniu ubeckim, natomiast wojowniczego górala Staszka podłączano do prądu… Po tych pomysłowych sprawdzianach dwie pozostałe w zmaganiach pary ruszyły w kierunku mety. Ostatecznie, z programem pożegnali się Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak.

Zatem za tydzień w finale wystąpią: sympatyczna Marta Wierzbicka z dzielnym Staszkiem Karpielem-Bułecką , Antek Pawlicki i Piotr Ławrynowicz oraz Michał Piróg i Piotr Czaykowski.

Której z par kibicujecie?

Dorota Gardias zdradziła co wydarzy się podczas wielkiego finału „Azji Express”! „Będzie wojna” [WIDEO]

Piotr Czaykowski wyleciał z pracy w atmosferze skandalu!

Gorąca jak wulkan Joanna Przetakiewicz w seksownej pozie rozprawia o rozkoszy i namiętności!

Kto powinien wygrać Azja Express?Komentarzy: 1


Gość | 23 listopada 2017, 02:56

Finał bez Joanny? Bojkotuje! To sąbcgyba jakieś żarty! Aśka zrobiła ten program Tvn-owi i nie ma kej w finale? Jakieś żarty!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×