Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Antoni Królikowski na jednej imprezie z byłą dziewczyną! Siedzieli obok siebie! Co na to Julia Wieniawa?

Laura Breszka o Antku Królikowskim


Antek Królikowski i Natalia Breszka na ramówce TVP

Antoni Królikowski   zanim poznał młodziutką i śliczną Julie Wieniawę, miał na swoim koncie kilka spektakularnych podbojów miłosnych. Pamiętamy także jego słynne awantury na ulicy, szarpaniny z policjantami, a także noc w izbie wytrzeźwień. Swoje burzliwe życie pragnął ustatkować u boku starszej od niego partnerki – Laury Breszki.

Słowo „ustatkowanie” brzmi okropnie… Nie traktujemy tego w ten sposób. Po prostu kochamy się i chcemy razem spędzać czas. Wspólne mieszkanie było poważną, aczkolwiek spontaniczną decyzją i – jak się okazało – był to bardzo dobry pomysł. Dziecko w niczym nam nie przeszkadza, a wręcz pomaga odnaleźć spokój i pewien rodzaj harmonii w naszym często skomplikowanym świecie – powiedział kiedyś Antoni Królikowski w Gali

Antoni Królikowski i Laura Breszka byli kiedyś parą. Poznali się na planie Ja to mam szczęście. Bardzo szybko zamieszkali razem, Antek lekko się ustatkował, odnalazł się nawet w roli ojczyma córki Laury. Starszą dziewczynę z dzieckiem zaakceptowali również rodzice aktora. Jak wiemy związek Antka i Laury rozpadł się w 2014 roku. Aktorka miała ponoć dosyć imprezowego stylu życia swojego chłopaka.

Po latach  Antoni Królikowski i Laura Breszka, spotkali się na prezentacji wiosennej ramówki TVP. Sytuacja była niezwykle niezręczna dla obojga, bowiem przybyli z nowymi partnerami, a organizator konferencji usadził ich obok siebie. Była oczywiście również ścianka, na której byli partnerzy z uśmiechem pozowali ze swoimi obecnymi połówkami: Królikowski z Julią Wieniawą, a Breszka z Mateuszem Królem z Korony królów.

Wielki strach polskich celebrytów powraca! Ruszył nowy proces „dilera gwiazd”! Kolejne nazwiska na tapecie!

Kanarkowa Julia Wieniawa na ramówce TVP wystylizowała się na Natalię Siwiec?!

Julia Wieniawa bez Antka Królikowskiego na premierze filmu „Kobiety Mafii”! Czemu nie mogła liczyć na jego wsparcie?

Czy uważasz, że Antek Królikowski i Julia Wieniawa-Narkiewicz pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×