Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 17.11.2017

Kontrowersyjna Anna Wintour wystrzeliła nazwisko osoby, której już nigdy więcej nie zaprosi na Galę MET! Zaskoczyła wszystkich!Anna Wintour zdradziła, kogo już nigdy więcej nie zaprosi na Galę MET

Anna Wintour  powszechnie znana i szanowana w świecie mody kobieta, od 1988 roku redaktor naczelna amerykańskiego „Vogue’a”. Z jej zdaniem liczą się największe osobistości. To ona wywindowała do rangi topowych projektantów Alexandra McQueena, Johna Galliano i siostry Rodarte. Od czternastego roku życia nosi tę samą fryzurę – boba, który stał się jej znakiem rozpoznawczym. Dzięki książce i filmowi pt. „Diabeł ubiera się u Prady” weszła do popkultury jako symbol zimnej i bezwzględnej kobiety dyktującej trendy i ponad wszystko ceniącej karierę.

 

Wintour jest osobą wielce kontrowersyjną. Udziela się charytatywnie, dzięki niej amerykański „Vogue” stał się najważniejszym pismem modowym na świecie. Jest jednak krytykowana za promowanie prawdziwych futer i innych części garderoby pochodzenia zwierzęcego, a także za sposób traktowania pracowników. Do mody podchodzi bardziej instynktownie niż racjonalnie. Ceni sobie zmiany.

Nie chcemy, żeby moda była czymś śmiesznym i głupim. Ale wymagamy od projektantów, żeby dawali nam do myślenia i sprawiali, że spojrzymy na modę inaczej. Zmiany są dla mnie bardzo ważne – tłumaczy.

Wintour ostatnio zgodziła się na udział w popularnym show Jamesa Cordena, podczas którego zagrała w grę „Spill your guts or fill your guts”. Gra polega na tym, że prowadzący i gwiazda muszą odpowiedzieć na bardzo niewygodne dla nich pytania przygotowane przez produkcję. Jeśli nie odważą się udzielić odpowiedzi, za karę zmuszeni będą do zjedzenia czegoś prawdę obrzydliwego, np. piklowane świńskie nóżki, smoothie z karmy dla pasa czy tysiącletnie jajo. Specjalnie dla Anny dodano też fast foody, które gwiazda uważa za najpaskudniejsze jedzenie na świecie. Anna nie odpowiedziała na pytanie o najlepszego projektanta i musiała zjeść pizzę owiniętą boczkiem. Na kolejne jednak pytanie odpowiedzieć padła niemalże natychmiast.

Anno, jesteś organizatorką słynnej gali MET, która odbywa się co roku na Manhattanie. Celebryci zrobią wszystko, by dostać na nią bilet. Wszyscy, od Beyonce do George’a Clooneya, biorą w niej udział. Moje pytanie brzmi: Kogo nigdy więcej nie zaprosiłabyś ponownie na galę MET? – zapytał James Corden.

Wszyscy w napięciu czekali na jej odpowiedz, sądząc, że to Kim Kardashian, która złamała zasadę imprezy i całość zrelacjonowała na Instagramie lub Gwyneth Paltrow, która w 2013 roku powiedziała, że „Gala MET jest do d*py” i nie zamierza więcej się na niej pojawiać.  Jednak jej odpowiedź zaskoczyła wszystkich!

Donald Trump – powiedziała bez żadnego zastanowienia

Odwaga godna podziwu!

 

 

Naczelna Vogue’a – Anna Wintour odznaczona przez Królową

 

Gwiazdy wyrzucone z Metropolitan Museum of Art! To ostatnia gala Vogue’a w tym miejscu

 

Gwiazdy na 71 gali Tony Awards 2017: Glenn Close, Olivia Wilde, Orlando Bloom, Anna Wintour

 

Anna Wintour czy Bee Shaffer – która miała lepszą stylizację na MET Gala 2016?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×