Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Anna Wendzikowska i Katarzyna Sowińska żyją w bardzo zażyłych relacjach. Co je tak naprawdę łączy?

Anna Wendzikowska i Katarzyna Sowińska


Anna Wendzikowska niedawno opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, do którego pozowała razem z Katarzyną Sowińską. Okazuje się, że gwiazdy zaprzyjaźniły się 10 lat temu, kiedy dziennikarka przyleciała do Londynu na studia. Wokalistka zapoznała ją ze swoimi przyjaciółmi, którzy pomogli Annie Wendzikowskiej między innymi znaleźć odpowiednie mieszkanie.

Ta nasza przyjaźń trwa już dosyć długo. Nie zawsze jesteśmy tak samo blisko, bo często się zdarza tak, że mieszkamy w zupełnie innych miejscach. Ale jak byśmy się nawet nie widziały kilka miesięcy, to jak się spotykamy, to wracamy do tego samego punktu, w którym skończyłyśmy – powiedziała prezenterka w rozmowie z Newserią.

Annę Wendzikowską i Katarzynę Sowińską łączy też miłość do kultury amerykańskiej. Dziennikarka podkreśliła, że obydwie rozumieją tamtejsze zwyczaje i nie mają problemu z odnalezieniem się w obcym kraju.

Zobacz: Anna Wendzikowska ma nową przyjaciółkę w Hollywood

Fotografia: screen z Instagram.com

Fotografia: screen z Instagram.comKomentarzy: 1


Janelle | 5 sierpnia 2016, 12:23

CONGRATS! Great news all around. So excited for you. Ca&1782n#;t wait to hear more about the White House and see you in print come the Aug/Sept issue of Parent & Child.


Dodaj komentarz
×