Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Anna Przybylska już będąc gwiazdą dorabiała sobie jako… O tym sekretnym epizodzie mało kto wiedział!

Anna Przybylska pracowała jako stylistka


Zenek Martyniuk wspomina Annę Przybylską

Śmierć Anny Przybylskiej wstrząsnęła całym show-biznesem. Odeszła świetna aktorka, piękna kobieta, kochająca matka i partnerka Jarosława Bieniuka. Cały czas, niemalże codziennie, poznajemy kolejne nieznane dotychczas fakty z jej życia. Tym razem o Annie z dawnych lat opowiedział Zenon Martyniuk, który w swojej książce Życie to są chwile wrócił pamięcią do czasów, kiedy Przybylska miała 21 lat i nie wiedziała jeszcze, że czeka ją spektakularna kariera.

Wzruszające wyznanie Jarosława Bieniuka: „Straciłem całe życie! Czasami mam takie momenty, że…”

Anna Przybylska pracowała jako stylistka

Drogi Anny i Zenka zeszły się za sprawą Mirosława Judkowiaka, reżysera i operatora, który odpowiadał za teledyski zespołu Akcent. Judkowiak pochodził z Gdańska i doskonale znał Przybylską, wychowywali się niemalże w tym samym środowisku. Zaproponował jej pracę na planie klipu Lato jest po to, by kochać. Ania, która dopiero wchodziła do świata filmu, miała okazję dorobić sobie jako stylistka i makijażystka:

Była popularna, ale przy tym wszystkim bardzo skromna i serdeczna. Piękna dziewczyna! Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku, a jedynie czesała modelki i pudrowała mi twarz, żebym się nie świecił w kadrze – wspominał w książce „Życie to są chwile” Martyniuk.

Król disco-polo wspomina, że na planie doszło do zamieszania. Wszystko za sprawą białych butów z niebieską podeszwą dostarczonych z Ameryki, które ktoś ukradł. Przybylska miała przejąć się całą sytuacją:

Ania bardzo przejęła się zaistniałą sytuacją i zaangażowała się w poszukiwanie zastępczego obuwia. Wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy szukać nowych. Udało się znaleźć całkiem podobne.

Martyniuk wspomina, że w dniu kręcenia teledysku do wakacyjnego przeboju do Anny Przybylskiej zadzwonił Bogusław Linda, który zaproponował jej rolę w kinowym hicie Sezon na leszcza. Aktorka przyjęła propozycję, żartując, że „spadła jej z nieba”. Filmowa „Laska” uczyniła z niej jedną z najbardziej pożądanych gwiazd w polskiej kinematografii.

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jest coraz piękniejsza! Zobaczcie jak bardzo przypomina mamę!

Anna Przybylska dorabiała jako makijażystka i stylistka

Anna Przybylska dorabiała jako makijażystka i stylistka

Zenon Martyniuk o pracy Anny Przybylskiej

Zenon Martyniuk o pracy Anny Przybylskiej

Zenek Martyniuk pracował z Anną Przybylską

Zenek Martyniuk pracował z Anną Przybylską

Chcesz żeby powstał film o Annie Przybylskiej?Komentarzy: 11


Gość | 12 sierpnia 2017, 11:39

Tak,myślę,że to bardzo dobry pomysł.


Gość | 12 sierpnia 2017, 00:43

Cudowna aktorka! Piękny człowiek nie tylko na zewnątrz, ale przede wszystkim w środku. Była, w zasadzie ciągle jest przykładem wartości, które w obecnych czasach gdzieś ginal… niepowtarzalba, wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju!!! Nie bez powodu pokochali ja ludzie . Mam nadzieję, że pamięć o tej cudownej kobiecie będzie trwać wiecznie i powstanie nie jeden film .


Gość | 11 sierpnia 2017, 06:25

Może była miła kobieta ale aktorka bardzo przeciętna.


Marek BGość | 10 sierpnia 2017, 18:11

Ale ma duze obrsydliwe uszy byla z Pis….


Elzbieta | 10 sierpnia 2017, 03:53

Ani aktorka klasy gwiazdy . Taka aktoreczka . Kto ma takie parcie na szklo . Teraz Martyniuk ! Nie mieszajcie dzieci w te smutne sprawy biznesu na niezyjacych!


Gość | 9 sierpnia 2017, 21:21

Powinien powstać film o tak cudownej aktorce jaką była Anna Przybylska


Tomek | 9 sierpnia 2017, 20:11

Kiniać – Dla ciebie przeciętna dla innych naturalna skromna i piękna – Fani mają prawo aby dla nich powstał film o Ani .


Anioł | 9 sierpnia 2017, 19:21

Zamknij się Ania to Ania .Nie ma takiej drugiej….


Kiniać | 9 sierpnia 2017, 17:27

Uwaham ze przesadzanie z ta Przybylska żadna z nie aktorka uroda trochę więcej niż przeciętna ale żeby Ją czcić i fim robić


Gość Marek | 9 sierpnia 2017, 17:19

A w Teledysku Tańczy Małgorzata Grabowska z Rumi


Gość | 9 sierpnia 2017, 16:33

Clickbait


Dodaj komentarz
×